Angle down Atgal

Trys Zodiako ženklų poros, kurios tarpusavyje yra nesuderinamos

Pradėję rimtus santykius tikimės, kad jie tęsis ilgai ir laimingai. Kiekvienas slapčia norėtų turėti galimybę sužinoti, ar viltims apie laimingus santykius lemta išsipildyti. Vieni pasikliauja savo protu, kiti – širdimi. Tačiau galima pasidomėti ir tuo, ką apie poros suderinamumą sako žvaigždės.

O astrologija teigia, kad kai kurių Zodiako ženklų suderinamumas yra neįmanomas. Pasitikrinkite!

Jautis ir Svarstyklės

Jausmingiesiems Jaučiams bus sunku arba net neįmanoma suprasti nuolat dvejojančių ir vis kažką „pasverti“ bandančių Svarstyklių. Jaučio ženklo atstovui norisi kuo greičiau tiksliai apibrėžti santykius ir įsipareigojimus, todėl jeigu jis matys, kad Svarstyklių ženklo atstovas to neskuba daryti ir yra nuolatiniuose svarstymuose, galima nuspėti, kad tvirtų santykių šie atstovai nesukurs.

Ožiaragis ir Vėžys

Kelis žingsnius į priekį planuojantis Ožiaragis nesupras Vėžio, kuris pasižymi ekspromtu įgyvendinamais sprendimais. Ožiaragį vieną dieną tiesiog ims erzinti tinkamai neapgalvoti ir neapskaičiuoti Vėžio ženklo sprendimai, tuo pat metu Vėžys jausis nekaip, kai bus verčiamas eiti prieš savo prigimtį ir viską detaliai planuoti, įvertinti.

Dvynys ir Vandenis

Vandenis itin vertina rimtus santykius, jis skuba įsipareigoti ir ima puoselėti mintis apie atvirus, pasitikėjimu grįstus santykius. Vandenio prioritetas – šeima. Dvyniui taip pat svarbu rasti antrąją pusę, kuri jį suprastų, tačiau rimtai įsipareigoti Dvynys neskubės, jam tiesiog patogu turėti žmogų, kuris jo visada lauktų, būtų pasiruošęs išklausyti ir paguosti. Būdamas pakankamai „minkšto“ charakterio Vandenis gali nesuprasti arba nemokėti atsakyti Dvyniui ir ilgus metus būti tiesiog Dvynio guodėju.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite