Angle down Atgal

Trys meilės pamokos, kurias moterys išmoksta per vėlai

Dažnai pamoką mes išmokstame ne iš pirmo karto. Ypač jei tai meilės pamoka, nes į viską žiūrime per rožinius akinius. Štai trys svarbiausios, kurias privalu žinoti iš anksto.

1. Neįmanoma nieko priversti jūsų įsimylėti. Viskas, ką galite padaryti, tai būti ta, kurią galima mylėti. Kiek besistengtum dėl kito žmogaus, jis tavęs už jokias pastangas nepamils.

Jei tai žinosite, neaukosite savo gyvenimo vyrui, kuris neatsako tuo pačiu. Negalvokite, kad esate kažkokia netikusi, jei jūsų konkretus vyras nemyli. Tapkite geriausia savo versija, kad suteiktumėte kitiems maksimaliai progų jus mylėti. Nebūkite moterimi, kuriai reikia vyro. Būkite moterimi, kuri reikalinga vyrui.

Ir atitinkamai – neprivalote mylėti to, kuris jus myli. Tai tik jūsų asmeninis pasirinkimas.

2. Kiekvienas žmogus myli savaip, suteikia tą meilę, kurią turi, o ne kurios iš jo laukiame. Kiekvienas jausmus išreiškia savaip. Sakyti, kaip jus reikia mylėti, beprasmiška, nes meilė – žmogaus sielos atspindys. Išmokite priimti kitokią meilę, vertinkite ir būkite dėkingi.

3. Besąlygiška meilė turi būti juntama ne tik kitiems, bet ir sau. Mes mylime atitinkamomis sąlygomis, mokame teisti ir kritikuoti. Bet jei liausimės tai daryti, pajusime tikrą meilę. Pradėti reikia nuo savęs: išmokite mylėti save bet kokiomis sąlygomis, o tada pavyks taip mylėti ir kitus.

Etaplius“ informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite