Angle down Atgal

Trūksta šviesos ir atsakingumo

„Atspindžiai“ išspausdino mūsų skaitytojos G.Veličkienės straipsnį apie mieste esamą tvarką ir kvietė gyventojus skelbti negeroves, dalintis idėjomis ir pasiūlymais. Sulaukėme net kelių atsiliepimų. Juos ir skelbiame.

Urėdijos gatvės gyventojas J. P. sakė, kad neseniai buvo išvežtos nukirstų eglių viršūnės bei šakos. Tačiau, pasak mūsų skaitytojo, vis dar yra krūva padangų. Kai apie tai informavome Kaišiadorių miesto seniūnę Giedrę Pavasarytę, ši sakė, kad net du kartus nuo tvenkinio pakrantės buvo surinktos padangos.

„Nesuprantu tų žmonių, juk yra miesto pakrašty esanti atliekų surinkimo aikštelė, priima padangas, reikia pristatyti. Tiesiog patys žmonės palieka, po to seniūniją atakuoja skambučiais, kad išvežtume“,- gyventojų netvarkingumu piktinosi seniūnė. Antakalnio kaimo gyventoja Laura Cikanavičienė atsiuntė mums tokį laiškelį. „Esu iš Antakalnio, kur gyvenu jau dešimt metų. Per tą laiką pasikeitė ir šis miestelis, ir Kaišiadorys. Labai smagu, kad viskas gražėja. Savo miestą norisi pateikti turistams kuo geriau. Jie dažnai atvyksta traukiniais.

Mano pastebėjimai yra dėl Kaišiadorių geležinkelio stoties. Mano nuomone, čia tamsiu paros metu yra nesaugu. Kadangi Autobusų stotis iškelta, niekas nesirūpina vidine stoties puse, J. Misiūno aikšte. Žmonių, vykstančių į darbą ir grįžtančių vėliau iš darbų, yra nemažai. Dar įsikūrė ir picerija, jie turi lankytojų. Tad žmonių judėjimas yra nemenkas. O sutemus aikštė visai paskendusi tamsoje.

Mano nuomone, reikia sutvarkyti apšvietimą, juk kai saugi aplinka, visiems geriau“ Laiškelio auitorė atsiuntė ir kelias nuotraukas, kurias publikuojame, jas išsiuntėme ir miesto seniūnijai. Miesto seniūnė Giedrė Pavasarytė, kad jos nurodymu iš tvenkinio pakrantės buvo surinkta ir išvežta daugiau kaip 20 padangų. Taip pat ji paliepė privataus sklypo savininkui išardyti reklamai skirtą nelegalų statinį iš padėklų, jo jau nėra.

Parko gatvės gyventojas Jonas M. mus informavo, kad pradėjus tvarkyti stadioną, netoli jų namo pilamas gruntas. Pasak skaitytojo, taip gims dar vienas sąvartynas, jei nebus užkirstas kelias. Važiuodami pėsčiųjų take radome siautusios audros išverstą medį bei išlaužytas kito medžio šakas. Tuo keliu vaikšto pėstieji, jis yra populiarus tarp jaunų mamų. Kas turi prižiūrėti šį taką. Tvarkos jame mažai, pats takas yra labai duobėtas. Tai tampa kliūtimi tiek dviratininkams, tiek mamų stumiamiems vaikų vežimėliams.

Autorės nuotr.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite