Angle down Atgal

Trims mėnesiams teisę vairuoti praradęs D. Rapšys: „Sakau atvirai – padariau klaidą“

Plaukikui Danui Rapšiui trims mėnesiams atimta galimybė vairuoti. Vaikinas prieš dvi savaites Šiauliuose dalyvavo „drag“ tipo lenktynėse. Geriausias 2019 metų Lietuvos sportininkas įkliuvo policininkams ir turės susimokėti baudą.

Policija dėl dalyvavimo neteisėtose lenktynėse vaikinui skyrė baudą ir trims mėnesiams atėmė teisę vairuoti.

Sportininkas yras nubaustas 85 eurų bauda ir teisės vairuoti atėmimu dėl to, kad dalyvavo gegužės 15 dieną Šiauliuose vykusiose neteisėtose „drag“ tipo lenktynėse.

Administracinių nusižengimų kodekse dalyvavimas neteisėtose lenktynėse prilygintas pavojingam ir chuliganiškam vairavimui, už šį pažeidimą plaukikui buvo skirta švelniausia numatyta sankcija.

Šiaulių apskrities policija pirmadienį pranešė, kad už dalyvavimą gegužės viduryje vykusiose lenktynėse, chuliganišką vairavimą ir greičio viršijimą 225 eurų baudomis ir teisių atėmimu vieneriems metams buvo nubausti devyni vairuotojai.

Dar šeši vairuotojai sulaukė tokios pat bausmės, kaip ir D. Rapšys – 85 eurų baudos ir teisių atėmimo trims mėnesiams.

Pasak policijos, turima dar dvi-trys valandos filmuotos medžiagos, kurią išanalizavus, bus identifikuojami ir kiti pažeidėjai.

TV3.lt portalo teigimu Danas Rapšys per kiek daugiau nei savaitę du kartus įkliuvo policijai, viršijantis greitį. Antrąjį pažeidimą vaikinas padarė jau nebeturėdamas teisės vairuoti.

Savo „Facebook“ paskyroje vaikinas pasidalino atsiprašymu dėl įvykusių įvykių:

„Sakau atvirai – padariau klaidą. Apsilankiau automobilių traukos lenktynėse Šiauliuose, kurios, pasirodo, buvo neteisėtos, ir patyriau skaudžią pamoką. Trims mėnesiams netekau vairuotojo pažymėjimo.

Su pareigūnais neturėjau jokių kontaktų, tačiau bauda mane pasivijo. Vairuodamas visuomet paisau visų eismo dalyvių saugumo, tačiau apie kai kuriuos dalykus tiesiog nepagalvojau. Suvokiu, kad nežinojimas neatleidžia nuo bausmės ir prisiimu dėl to visą atsakomybę. Labai atsiprašau už savo poelgį.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite