Angle down Atgal

Transplantacijos biurui vadovaus A. Bagotyrius

Nacionaliniam transplantacijos biurui nuo gruodžio 3 d. vadovaus Artūras Bagotyrius.

Sveikatos apsaugos ministerijos teigimu, pretendentų, turinčių teisę dalyvauti pretendentų vertinime konkurso komisijoje, buvo 14. Konkurso dieną į vertinimą komisijoje atvyko 9 pretendentai, iš kurių komisija po vertinimo išrinko du geriausiai pasirodžius, kurie buvo pakviesti pokalbio su sveikatos apsaugos ministru.

A. Bagotyrius yra įgijęs ekonomikos magistro kvalifikacinį laipsnį ir vsuomenės sveikatos magistro kvalifikacinį laipsnį bei turi daugiau nei 20 metų vadovaujamo darbo patirtį. Jis ėjo direktoriaus pavaduotojo pareigas Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnyboje, o pastaruojumetu - generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigas VĮ Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų rinkos reguliavimo agentūroje.

A.Bagotyrius yra apdovanotas padėka Lietuvos vardo tūkstantmečio proga ir I laipsnio Tarnybos garbės ženklu „Už pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybą“ bei jubiliejiniu medaliu Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečio proga.

Iškart po konkurso buvo išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas. Gauti atsakymai patvirtino A. Bagotyriaus patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite