Angle down Atgal

Trakuose tradiciškai paminėta Kūno kultūros ir sporto diena

Pirmasis spalio šeštadienis – Tarptautinė kūno kultūros ir sporto diena, kurią jau ketvirti metai minime pakviesdami į sveikatingumo dieną Trakuose.

Nors šį kartą oras nebuvo toks geras, kaip ankstesniais metais, tačiau dalyvių gausa maloniai nustebino. Renginys prasidėjo labai nuotaikingu vaikučių ir tėvelių „flashmob‘u“, po kurio sporto ir sveikos gyvensenos mėgėjai galėjo išbandyti jėgas bėgimo, krepšinio 3x3, futboliuko, prisitraukimų, kūjo laikymo varžybose, atsispaudimų, pritūpimų ir burpių iššūkyje, HIIT treniruotėje, susipažinti su diskgolfo žaidimu. Šventėje netrūko emocijų, ne tik aidėjo vaikų juokas, buvo ir nusivylimo ašarų pralaimėjus, kaip aukščiausio lygio varžybose.

Norisi pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių renkasi aktyvų ir sveiką laisvalaikį, bei padėkoti entuziastams, prisidedantiems prie tokių renginių organizavimo ir vykdymo.

Dėkojame dalyviams ir organizatoriams, lauksime kituose renginiuose.

Šarūnas Ūsas

Kūno kultūros ir sporto centro direktoriaus pavaduotojas

Sveikatingumo diena Trakuose 2019. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai

Mažylių bėgimas (333 m) 2014 m.g. ir jaun.

Mergaitės: Berniukai:

1 vieta Vakarė Karaliūnaitė 1 vieta Mantas Sudnikovičius

2 vieta Dorotėja Budėnaitė 2 vieta Faustas Venclovaitis

3 vieta Giedrė Tamašauskaitė

Vaikų bėgimas (1000 m) 2012–2013 m.g.

Mergaitės: Berniukai:

1 vieta Barbora Gerdvilė 1 vieta Edvinas Zaleskis

2 vieta Miglė Babraitytė 2 vieta Adas Lavrinovičius

3 vieta Pijus Giraitis

Vaikų bėgimas (1000 m) 2009–2011 m.g.

Mergaitės: Berniukai:

1 vieta Emilija Ševeliova 1 vieta Aistis Michailovskis

2 vieta Andrėja Vasilčenko 2 vieta Tajus Bakanovas

3 vieta Ugnė Alekberova 3 vieta Kamilis Gavlas

2000 m bėgimas 2006–2008 m.g.

Merginos: Vaikinai:

1 vieta Kamilė Sudnikovičiūtė 1 vieta Gabrielius Stangvilas

2 vieta Amanda Žigelytė 2 vieta Jogaila Gerdvilis

3 vieta Smiltė Vainalovičiūtė 3 vieta Arminas Tamašauskas

5000 m bėgimas 2003–2005 m.g.

1 vieta Erik Keizik

5000 m bėgimas 2002 m.g. ir vyr.

Moterys: Vyrai:

1 vieta Laura Aposkienė 1 vieta Marijus Butrimavičius

2 vieta Indrė Budėnienė 2 vieta Tomas Burbulis

3 vieta Aušra Apolskienė 3 vieta Algirdas Tomas Venclovaitis

Futboliukas 3x3

1 vieta Monikos komanda

2 vieta Tajaus komanda

3 vieta Rėjaus komanda

Diskogolfas

1 vieta Gavlų šeima

2 vieta Zaleskių šeima

3 vieta Vasilčenko šeima

Krepšinis 3x3

2006–2008 m.g. 2003–2005m.g. 2002 m.g. ir vyr.

1 vieta Pilimeni 1 vieta KKSC-1 1 vieta Kibinai

2 vieta Pingvinai 2 vieta KKSC-2 2 vieta Trakų kalno lyga

3 vieta Aviukas Šau 3 vieta KKSC-3 3 vieta Senieji Trakai

Prisitraukimai

1 vieta Martynas Menkevičius

2 vieta Dainius Matyžonok

3 vieta Žydrūnas Apolskis

Iššūkis

1 vieta Žydrūnas Apolskis

2 vieta Martynas Menkevičius

3 vieta Dainius Matyžonok

Vyr. teisėjas Šarūnas Ūsas

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite