Angle down Atgal

Mažieji Trakų gyventojai išbandė edukacinius 3D užsiėmimus

Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius pravedė pirmuosius inovatyvius ir šiuolaikiškus 3D edukacinius užsiėmimus vaikams. Edukacija vyko „Zoom“ platformoje. Iš viso dalyvavo 11 vaikų, kurie nekantriai laukė šio užsiėmimo.

Pirmoje – teorinėje – edukacijos dalyje buvo pristatytas 3D spausdintuvas „Zortrax“. Tai pasaulyje pripažintas, aukščiausios kokybės 3D spausdintuvas, kuris yra idealus pasirinkimas norint supažindinti jaunuosius smalsuolius su šiuolaikinėmis technikos galimybėmis. Edukacijos metu buvo aptarti 3D spausdintuvo privalumai bei panaudojimo galimybės, pristatyti 3D technologija atspausdinti darbų pavyzdžiai. Taip pat edukatorės pristatė „Tinkercad“ programą, kuria naudodamiesi vaikai kūrė širdeles-pakabukus Šv. Valentino dienai. „Tinkercad“ – tai nemokama internetinė 3D modeliavimo programa, veikianti žiniatinklio naršyklėje ir yra žinoma dėl savo paprastumo bei lengvo naudojimo.

Antroje užsiėmimo dalyje edukatorės vaikams praktiškai parodė visas „Tinkercad“ programos galimybes. Pradžioje buvo sukurta nuotolinių mokymų klasė, kur buvo galima stebėti mokinių darbų eigą bei progresą ir padėti spręsti iškylančius klausimus. Naudodamiesi šia programa vaikai be vargo galėjo pasikliauti edukatorėmis ir kreiptis pagalbos. Dalyviams buvo labai smalsu kuo greičiau viską sužinoti ir susiprojektuoti savo asmenines širdutes-pakabukus. Daugiausiai klausimų iškilo dėl širdelės išmatavimų ir kada greičiausiai būtų galima pasiimti jau atspausdintus pakabukus.

Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius labai džiaugiasi gausiu skaitytojų susidomėjimu šiuolaikinėmis inovacijomis ir pažada ateityje tęsti mokymus vaikams dar platesnėmis ir įdomesnėmis temomis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite