Angle down Atgal

TOP 7 mobiliosios CRM programėlės 2019 metais ir jų kainos

Laikais, kai keliavimas po pasaulį įvairių komandiruočių, susitikimų, seminarų, konferencijų tikslais yra vienas iš esminių prioritetų – verslo atstovams išmanusis telefonas ar planšetė tampa neatsiejamu darbo įrankiu. Juk dažnai susiduriame su tokiais projektais, kurie reikalauja nuolatinės bei kokybiškos komunikacijos, ypač, jeigu stengiamės išsaugoti klientą. Visgi, vien tik galingo telefono ir spartaus interneto neužtenka – reikia ir patikimos programinės įrangos, užtikrinančios sklandų veikimą, platų, visų reikiamų funkcijų pasirinkimą ir patogumą naudojantis. Dėl šios priežasties mūsų redakcija nusprendė išskirti TOP 7 geriausias mobiliasias CRM programėles 2019 metais ir apžvelgti jų kainas!

1. Hanna CRM

Lietuvių kurtas projektas Hanna CRM teikia visus pagrindinius CRM sistemų privalumus: kontaktinių duomenų saugojimas, užduočių, pardavimų, projektų valdymas, dienotvarkės planavimas ir t. t.. Hanna CRM optimizuota tiek iOS, tiek Androird platformoms. Omptimalųjį planą įsigysite už €17 eur, maksimalųjį už €20 eurų per mėnesį (taip pat siūlo išmėginti CRM sistemą 30 d. nemokamai). Ši sistema puikiai tinka tiek smulkesniems, tiek stambesniems verslams.

2. Zendesk Sell

Zendesk Sell – nemokama CRM programėlė telefonams (tiek Android, tiek iOS operacinėms sistemoms). Visgi, kad galėtumėte naudotis šia sistema telefone, Jums reikia prenumeruoti paslaugas darbalaukio versijai. Zendesk Sell pateikia tokius kainų pasiūlymus: $19, $49 ir $99 per mėnesį.

3. Insightly

Insightly – mobilioji CRM programėlė, pritaikyta tiek iOS, tiek Android operacinėms sistemoms. Šią CRM programą galite parsisiųsti nemokamai. Insightly taip pat siūlo ir nemokamą planą, kuris leidžia platforma naudotis dviems asmenims. Mokamų planų kainos: $29 ir $49 per mėnesį. Ši programėlė geriausiai pritaikyta projektų valdymui.

4. Zoho CRM

Nors Zoho CRM programėlė, kaip ir kitos jau aptartos sistemos, yra pritaikyta tiek iOS, tiek Android operacinėms sistemoms, planšetės jos nepalaiko. Zoho CRM siūlo nemokamą planą trims vartotojams. Kiti pateikiami planai: $12 ir $20 per asmenį, per mėnesį. Jeigu Jūsų įmonėje yra didelė komanda, kuri atsakinga už CRM, vertėtų gerai pagalvoti ar šis planas yra skirtas būtent Jums, kadangi prenumeracijos kaina kyla nuo dirbančių asmenų skaičiaus.

5. Pipedrive

Pipedrive mobilioji CRM programėlė kainuoja $12.50, $24.20 arba $49.17 per mėnesį, priklausomai nuo plano. Pasirinkus paprasčiausią variantą, Jums bus suteiktas neribotas duomenų talpinimo kiekis, kontaktų duombazė, kurią bus lengva valdyti bei daugelis kitų, svarbių CRM įrankių.

6. Freshsales

Freshsales – CRM programėlė pritaikyta iOS ir Android sistemų išmaniesiems telefonams. Programėlėje yra įdiegtas kalendorius, kuriame Jūs aiškiai matysite visas dominančias užduotis. Freshsales suteikia galimybę skambinti, siųsti elektroninius laiškus tiesiai iš platformos, jos neuždarant. Šios CRM sistemos siūlomų planų kainos yra sąlyginai žemos: $12, $25 ir $49 per mėnesį. Freshsales taipogi siūlo nemokamą planą į kurį įeina dauguma esmingiausių CRM elementų.

7. Cooper CRM

Cooper CRM, skirtingai nei jau aptarti – Freshsales ir Pipedrive – išsiskiria savo kainomis $19, $49 arba $119 per mėnesį. Ši programėlė labiausiai tinka toms komandoms, kurios bendradarbiauja naudodamos G Suite ir nori į veiklą integruoti kitą, trečiųjų šalių, programinę įrangą.

***

Apžvelgę TOP 7 2019 metų CRM sistemas pritaikytas mobiliesiems telefonams matome, kad daugumos jų kainos yra beveik vienodos. Iš to galime daryti išvadą, kad kaina nėra tas vardiklis, kuriam turėtumėte skirti daugiausiai dėmesio. Rekomenduojame įsigilinti į jų teikiamus privalumus, kadangi visos programėlės išsiskiria kažkuriais aspektais. Tik taip Jūs galėsite rasti savo verslui tinkamiausią programinę įrangą darbui su CRM.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite