Angle down Atgal

Testas: poza, kaip miegate, atskleis, kokie jūsų santykiai su partneriu

Psichologai teigia, kad žmogaus įpročiai (įskaitant jų pasirinktą miego padėtį) gali daug pasakyti apie juos pačius. Kai miegate kartu su partneriu, atrodo, kad jūsų įpročiai „susiformuoja“ iš naujo, todėl pagal miego pozą galima nustatyti, kas būdinga jūsų porai ir kokie jūsų santykiai.

Prisiminkite, kaip atsikėlėte ryte ir pasižiūrėję į paveikslėlį viršuje išsirinkite sau labiausiai tinkantį variantą.

Rezultatai

1.

Šie partneriai, be jokios abejonės, myli vienas kitą. Tačiau problemų jų poroje gali kilti dėl skirtingų pomėgių. Ant pilvo miegoti mėgsta atkaklūs, paslaptingi žmonės, o ant šono miega laisvę mylintis svajotojas. Šios priešingybės viena kitą labai traukia, stabilūs ir geri santykiai tokiai porai svarbūs.

2.

Tai yra du savarankiški partneriai. Jiems gera kartu, tačiau gera ir atskirai. Tokių žmonių sąjungoje yra daug vietos meilei ir supratimui.

3.

Paprastai žmonės, kurie jau seniai vedę ar yra santykiuose ilgai, miega būtent taip. Jei taip miega ką tik susituokusi ar neseniai pradėjusi santykius pora, jų laukia problemos ir kivirčai.

4.

Greičiausiai leidžiate laiką skirtingai ir retai linksminatės kartu. Partnerio ranka ant klubo rodo, kad jis yra patikimas žmogus.

5.

Tai geriausia poza, kuri rodo stiprią meilę, besąlygišką rūpestį ir pasitikėjimą. Jūsų santykiai tiesiog nuostabūs!

6.

Norite išlaikyti partnerį šalia savęs, jaučiate, kad jis gali nutolti. Reiktų pasikalbėti su partneriu ir išsiaiškinti, ar viskas gerai, galbūt jis turi kokių problemų.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite