Angle down Atgal

Testas: ką lūpdažio spalva išduoda apie jo savininkę?

Dievinate ryškiai raudoną, melsvą ar juodą lūpų dažą? Nors dažna moteris galvoja, kad lūpdažio spalvos pasirinkimas priklauso tiesiog nuo nuotaikos ar išjaučiamos būsenos, vis tik spalva daug ką išduodą ir apie pačią asmenybę. Pasirinkite vieną iš penkių lūpdažių ir sužinokite, ką tai atskleidžia apie jus.

1 – Raudona

Kalbant apie raudoną spalvą, derėtų pabrėžti, jog nėra svarbu, ar šios spalvos pasirinkimas dominuoja jūsų garderobe, ar makiaže. Žmogus, kurį traukia ši spalva, yra dominuojanti asmenybė, kuri nebijo atsiverti net ir menkai pažįstamiems žmonėms. Raudoną lūpų dažą renkasi drąsios, žingeidžios, savimi pasitikinčios moterys. Jeigu ši spalva yra būtent TAS pasirinkimas, polėkio jums tikrai netrūksta.

2 – Purpurinė

Mokslininkų teigimu šios spalvos vibracija aplinkoje yra viena stipriausių ir labiausiai stimuliuojančių žmogaus kūrybiškumą, tad šią spalvą renkasi iš tiesų išskirtiniai žmonės. Dar vienas savitas bruožas, kuriuo pasižymi purpurinį lūpų dažą besirenkančios moterys – pozityvumas. Pasaulį matote kur labiau teigiamą, nei kiti, todėl net ir prasčiausiose situacijose sugebate įžvelgti šį tą prasmingo.

3 – Kūno spalvos

Išbėgdama iš namų, stabtelite prie veidrodžio ir nė nesusimąsčiusi išsitraukiate neutralų kūno spalvos lūpų dažą? Tai taip pat šį bei tą atskleidžia apie jūsų asmenybę. Ir tai tikrai nėra kuklumas, kaip turbūt jau spėjote pagalvoti! Šią spalvą dažniausiai renkasi empatiški žmonės, kurių emocinis suvokimo lygmuo įprastai yra kur kas gilesnis, nei daugelio. Jūs esate atlapaširdė, kuri savo dosnumu ir supratimu žavi aplinkinius. Tiesa, rizika – ne jūsų stiprioji pusė. Esate iš tų žmonių, kurių pasirinkimai būna jau patikrinti.

4 – Juoda

Jeigu juoda drabužių spalva dominuoja daugelio moterų drabužinėje, apie juodą lūpų dažą toli gražu to nepasakysi. Jeigu esate viena iš nedaugelio, pasirinkusių būtent šį lūpdažį, turbūt ir pati intuityviai nujaučiate, ką tai apie jus pasako. Esate drąsos ir ryžto etalonas. Tamsios lūpos išduoda, kad žinote, ką darote, todėl kitų patarimas jums nė motais. Tuo pat metu esate tiksli ir konkreti – it laikrodis. Dėl šios priežasties aplinkiniai jumis pasitiki ir dažnai renkasi kelią jūsų pramintais pėdsakais.

5 – Mėlyna

Šis pasirinkimas – nuotykių ieškotojų. Esate grynų gryniausia ekstravertė, kuriai dėmesys it vandens guršnis karštą dieną. Nors nuoširdūs ir atviri pokalbiai be jokių tabu jums yra priimtini, daugelis galvoja, kad esate kiek naivi. Jūsų žaismingumas ir žavumas keri aplinkinius, todėl vienatvė tikrai ne jums.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite