Angle down Atgal

Testas: išsirinkite šluotą ir sužinokite, kokia esate ragana!

Atidžiai pažiūrėkite paveikslėlį ir išsirinkite šluotą, kuri jums patiko labiausiai.

Šluota nr. 1: Įprasta ragana

Jei reikia, galite lengvai apsimesti prižiūrėtoja ar valytoja. Jeigu tik jums kyla pavojus, bet geriau su jumis nesipykti!

Šluota nr. 2: įtikinanti ragana

Jums, aišku, nepatiks, jei būsite supainiota su valytoja, bet ir nesate pasirengusi išsiskirti iš minios. Šimtai metų inkvizicijos nenuėjo veltui!

Šluota nr. 3: Laisva ragana

Ši šluota yra tikras jūsų šukuosenos atspindys. Energija iš jūsų išeina be analizės ir kontrolės. Atsargiai, nepatekite į savo stebuklingos netvarkos lauką!

Šluota nr. 4: Estetinė ragana

Katė lydi jus kiekviename žingsnyje. Princai patys krenta į tvarkingas krūvas, o švelnios princesės iš nusivylimo nusiplėšia paskutinius plaukus, linkėdamos jums baisios mirties.

Šluota nr. 5: ragana su dideliu sprogimu

Kai tik išgirsta jūsų vardą, inkvizitoriai pradeda nervingai mikčioti. Būtent dėl ​​jūsų sustojo kryžiaus žygiai. Jūs esate tikroji visų bėdų ir blogybių priežastis.

Šluota nr. 6: karo ragana

Karo ragana yra tarsi karys su šluota. Jūsų ištvermė yra be ribų. Jūs išmokote paslėpti tamsiąsias sielos puses. Pasiekus aukščiausią susikaupimo laipsnį esate nenugalima…

Šluota nr. 7: Antsvorio ragana

Gražuolė, jums akivaizdžiai reikalinga stipresnė šluota ir platesnis apsiaustas, kad paslėptumėte visą šį blogį …

Šluota nr. 8: Ragana su paslaptimi

Turite daugiau akcentų nei šventinis tortas. Neapsigaukite dėl pirmo įspūdžio – sugebate nustebinti pačiu netikėčiausiu momentu. Net kamščiuose judate naudojant akrobatiką.

Šluota nr. 9: Ragana su didelėmis keistenybėmis

Esate tokia paslaptinga, kad pati nežinote, ko iš savęs tikėtis. Tačiau jūs taip pat nelaikote savęs ragana. Viskas savaime lūžta, užsidega, sprogsta ir virsta varlėmis. Tai sutapimas …

Šluota nr. 10: Aukščiausioji ragana

Jūs derinate visų tipų savybes ir esate pagrindinė bet kurios raganos svajonė. Na, o poilsiui jūs išsiskiriate atsidavimu gotikos klasika tiek stiliaus, tiek elgesio atžvilgiu.

Na, visos šluotos buvo išaiškintos … Dabar galite skristi į raganų susitikimą!

Šaltinis

Zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite