Angle down Atgal

Tenisininkas Laurynas Grigelis paskelbė apie karjeros pabaigą

Antroji Lietuvos teniso raketė Laurynas Grigelis sekmadienį paskelbė apie karjeros pabaigą. Šį savaitgalį jis dar padėjo Lietuvos rinktinei pasiekti pergalė Daviso taurės turnyre prieš Graikijos komandą. Po šių varžybų L. Grigelis pranešė apie pasitraukimą iš didžiojo sporto.

„Šiandien išaušo ta diena, kuri, norėjau, kad niekada neateitų“, – rašė L. Grigelis.

30-metis L. Grigelis Teniso profesionalų asociacijos (ATP) reitinge šiuo metu užima 540-ąją vietą. 2012 metais jis buvo pakilęs iki 183-ios pozicijos. ATP dvejetų reitinge jis tais pačiais metais buvo 132-as. Jis yra laimėjęs 26 ITF serijos turnyrus ir vieną – „Challenger Tour“.

„Viskas, atėjo tas metas, kai aš baigiu profesionalią karjerą. Buvo ir labai gerų momentų, buvo ir mažiau gerų. Bet aš išsinešu labai gerus prisiminimus, tenisas manęs labai daug ko išmokė. Žodžiu, dedu tašką profesionalioje karjeroje”, – Kretoje sakė L. Grigelis. 

„Tai nėra spontaniškas sprendimas. Galvojau apie tai paskutinius tris ar keturis mėnesius. Per paskutinius dvejus metus turėjau labai daug traumų, nebegaliu treniruotis taip, kaip tai dariau anksčiau. Negaliu dirbti tokiais pat krūviais. O tai būtina, kad išlaikyti aukštą lygį ir žaisti 30 savaičių per metus”, – apie pasitraukimo priežastis kalbėjo tenisininkas. 

Daviso taurės turnyre L. Grigelis debiutavo 2008 m. Lietuvos rinktinės garbę jis gynė 57 kartus.

Savo žinutėje tenisininkas užsiminė, kad pradės trenerio karjerą.

„Viskas prasidėjo nuo paprasto žaidimo, kuomet buvau mažas berniukas. Bėgant metams, tai tapo didžiausia aistra, beveik apsėdimu, rimtu darbu ir esmine gyvenimo dalimi. Jis amžinai liks svarbia mano gyvenimo dalimi.

Tu davei man visas jėgas, galią, savitvardą, drausmę ir išsilavinimą, dėl ko tapau tokiu žmogumi ir žaidėju, kokiu esu šiandien. Stengiausi padaryti viską, kad pasiekčiau savo tikslus.

Šiandien yra ta diena, kai turiu pakabinti teniso bateliu ir užsidėti trenerio skrybėlę. Didžiuojuosi, kad galiu tai pasakyti garsiai. Esu pasirengę dalintis savo ilgamete patirtimi ir žiniomis su būsimais tenisininkais.

Šiandien yra ta diena, kai pasitraukiu iš profesionalaus teniso po ilgų, nuostabių, jaudinančių 14 metų aikštelėse visame pasaulyje. Turėjau galimybę žaisti su daugybę žaidėjų ir kiekvieną kartą gerbiau visus juos bei buvau motyvuotas.

Esu išdidus lietuvis, todėl širdis ir tenisas liks mano šaliai. Noriu pranešti, kad amžinai būsiu pasirengęs padėti savo šaliai Daviso taurėje ir atiduoti viską, kad Lietuva vėl laimėtų!”, – rašė L. Grigelis.

Sportas.info

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite