Angle down Atgal

Temperamentas: sužinokite, kurie tipai dera tarpusavyje

Žmogaus temperamentas formuoja jo asmenybės tipą ir net daro įtaką žmogaus unikaliam charakteriui. Iš viso yra 4 temperamento tipai: cholerikas, sangvinikas, melancholikas ir flegmatikas. Šiame straipsnyje atskleisime temperamento tipų suderinamumą.

Flegmatikas ir melancholikas

Geras temperamentų derinys. Visada lėtas ir atkaklus, tačiau optimistiškas flegmatikas padės melancholikui susitvarkyti su neigiamu pasaulio suvokimu, o melancholikas flegmatikui padės užsiimti aktyvia veikla.

Melancholikas ir melancholikas

Puiki ir natūrali sąjunga. Melancholikai mokosi iš impulsyvių praeities klaidų ir labai dažnai šio tipo asmenys sukuria amžiną meilės sąjungą. Jie myli visuomenę ir užmezga daug gerų pažinčių, juos visuomet supa draugai.

Sangvinikas ir melancholikas

Tikros temperamentų priešingybės. Visada optimistiškas ir energingas sangvinikas gali suteikti melancholikui daug pozityvios energijos. Santykiuose jie daug ko reikalaus vienas iš kito, bet jei objektyviai vertins visus prašymus, turės nuostabius santykius.

Sangvinikas ir sangvinikas

Gera sąjunga. Kartu sangvinikų tipo žmonės įgyvendins savo svajones, sutaupys pinigų ir suras bendrų interesų. Šiai porai svarbu atkreipti dėmesį į vienas kito silpnybes, tada jų santykiai bus idealūs.

Cholerikas ir melancholikas

Blogas temperamentų derinys. Melancholikas trokšta būti visuomenėje, kuri atitiktų jo konkrečius reikalavimus, pavyzdžiui, būtų aristokratiška. Cholerikas turi keletą ištikimų draugų ir labai erzina melancholikus.

Sangvinikas ir flegmatikas

Flegmatikai atsargiai elgiasi su sangvinikais, nes bijo sudegti dėl greit užsiliepsnojusios aistros. Bet jei flegmatikai nuspręs pasitikėti sangvinikais, gali sukurti stiprią ir labai kūrybišką sąjungą, kuri bus kupina netikėtumų ir malonių akimirkų.

Cholerikas ir cholerikas

Tokie žmonės puikiai supranta vienas kitą. Jie nerodo emocijų viešumoje ir dažnai yra priversti slėpti tikruosius jausmus nuo kitų, bet niekada vienas nuo kito.

Sangvinikas ir cholerikas

Gana reta sąjunga, bet ne beviltiška. Sangviniką cholerikas traukia analitiniu ir racionaliu protu, o cholerikus traukia sangvinikų įdomus pasaulio suvokimas ir smalsumas. Jei jie neužgožia vienas kito laisvės, sąjunga būna labai sėkminga.

Flegmatikas ir cholerikas

Geras derinys. Flegmatikai ilgą laiką mąsto apie problemą, bet niekada jos neišsprendžia, o cholerikai elgiasi priešingai. Kartu gaunama puikiai subalansuota pusiausvyra, kuria galima daug pasiekti.

Flegmatikas ir flegmatikas

Flegmatiški žmonės yra įdomūs ir bendraujantys. Bet kai susitinka du tokio tipo atstovai, galimi du variantai: arba šie žmonės stipriai mylės vienas kitą ir jų gyvenimas bus vertas romano, arba jie greitai pavargs vienas nuo kito ir išsiskirs.

Turbūt jau supratote, kad žmogaus temperamentas kuriant santykius tikrai yra svarbus. Kiekviena pora turi galimybę sukurti idealius santykius, svarbiausia yra įsiklausyti į savo partnerį ir stengtis kartu pasiekti santykių harmoniją.

Žinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite