Angle down Atgal

Telšių Žemaitės teatras turi naują vadovę

Nuo šiol Telšių Žemaitės dramos teatro kolektyvą bendram darbui telks ir teatrui vadovaus Ligita Liutikienė.

Direktorė yra sukaupusi didžiulę vadovaujamo darbo patirtį. Yra dirbusi ir viešajame, ir privačiame sektoriuose. 6 metus dirbo privačios įmonės komercijos direktore, 5 metus - kultūros namų direktore. Naujoji Žemaitės dramos teatro direktorė yra įgijusi socialinių mokslų aukštąjį bakalauro išsilavinimą. L.Liutikienė taip pat yra aktyvi ir visuomeninėje veikloje.

Pradėjus eiti direktorės pareigas L.Liutikienė susitiko ir apie laukiančius pokyčius kalbėjosi su Telšių rajono savivaldybės meru Kęstučiu Gusarovu, administracijos direktoriumi Imantu Motiejūnu bei mero pavaduotoju Kaziu Lečkausku.

„Man svarbus įvairių socialinių sluoksnių gyventojų kultūrinių poreikių išpildymas. Sieksiu į veiklą įtraukti kuo daugiau įvairaus amžiaus ir socialinių grupių žmonių. Pagrindinis dėmesys bus skiriamas renginių kokybei ir įvairovei, profesionalaus meno sklaidai, mėgėjų meno puoselėjimui, laisvalaikio užimtumo poreikiams, švietėjiškai veiklai, savo krašto tradicijoms, bendradarbiavimui su bendruomenėmis ir kitomis kultūros įstaigomis bei organizacijomis. Pirmi darbai - įvertinti, pasidaryti analizę ir tik tuomet planuoti veiklos gaires, pasirengti strategiją. Susipažinusi su teatro kolektyvu įsitikinau, kad čia dirba kūrybingi, talentingi, teatrą mylintys žmonės. Skatinsiu, motyvuosiu kolektyvą kurti, generuoti idėjas. Šis laikmetis nėra labai palankus naujam vadovui - karantinas, sustabdyta veikla, įvairūs apribojimai. Visa tai apsunkina situaciją, bet tikiu, kad mums pavyks teatrą padaryti šiuolaikiška, modernia, dinamišką įvaizdį turinčia įstaiga“, - mintimis apie naują pradžią ir vizijas kalba pareigas eiti pradedanti Ligita Liutikienė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite