Angle down Atgal

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnų tikslas - saugi ir stipri visuomenė

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnas Ramūnas Šileika lapkričio 12 d. susitiko Telšių „Džiugo“ III ir IV klasių gimnazistais. Mokiniams buvo priminti pagrindiniai saugaus elgesio principai. Gimnazijos bendruomenė dėkoja pareigūnui už bendradarbiavimą, už išsamią, vaizdžią informaciją, diskusiją ir atsakymus į pateiktus klausimus.

O Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Akmenės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Ramunė Vėlavičienė kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais ir Akmenės rajono savivaldybės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistėmis š. m. lapkričio 12 d. Naujosios Akmenės mieste atliko prevenciją „Būk matomas – būk saugus kelyje“.

Prevencijos metu prie pėsčiųjų perėjų Akmenės rajono gyventojams buvo dalinami atšvaitai ir primenama, kaip svarbu juos segėti tamsoje ir išvengti nelaimės kelyje. Jaunieji policijos rėmėjai apjuosdami atšvaitu – juostele dešiniąją ranką, kiekvieną pėsčiąjį ragino ir toliau juos teisingai nešioti ir būti saugiais, net ir apšviestose miesto gatvėse.

Bendruomenės pareigūnai savo veikla siekia įtraukti kuo daugiau visuomenės narių į viešosios tvarkos saugojimo ir savo gyvenamosios, darbo ar kitokios buvimo aplinkos saugumo stiprinimo veiklą. Jie prižiūrimoje teritorijoje formuoja saugią aplinką, populiarina policijos pareigūno profesiją ir siekia didinti jos prestižą, skatina gyventojus tapti policijos rėmėjais, burtis į saugios kaimynystės grupes, vykdo kitas su baudimu ar sankcijų taikymu nesusijusias funkcijas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite