Angle down Atgal

Teisme – E. Dragūno ir policijos pareigūnų akistata: kilo minčių, kad jis apsvaigęs

Tiek skandalais, tiek muzika garsėjantis grupės „Sel“ atlikėjas Egidijus Dragūnas trečiadienio popietę Vilniaus miesto apylinkės teisme susitiko su policijos pareigūnais, su kuriais rugsėjo pradžioje įsivėlė į neįprastą incidentą. O policininkai papasakojo apie ne itin malonų susitikimą su garsiu atlikėju.

Vos atgavo teises – sulaukė pareigūnų dėmesio

Policijos nemalonėn E. Dragūnas pateko vos atgavęs vairuotojo pažymėjimą – šių metų rugsėjo 6 d. dainininkas Vilniuje vairavo „Lamborghini“ ir nestojo, kai jį ėmėsi stabdyti policijos pareigūnai. Patruliams teko gerokai pavargti, kol pasivijo E. Dragūną. Šis sustojo tik namo kieme ir esą teigė, kad nepastebėjo policijos pareigūnų dėl mažo automobilio galinio lango.

Kas dėjosi E. Dragūno kieme, nėra iki galo aišku – vienas iš policininkų skundžiasi, kad su kolege buvo apibūdinti įvairiais epitetais, iš kurių patys švelniausi – „mentas“ ir „debilas“. Tačiau, anot E. Dragūno advokato, pareigūnai net nesiteikė pateikti filmuotos ar garso medžiagos, nors dabar visuose policijos automobiliuose yra po kamerą. Be to, Alfa.lt žiniomis, nustatę, kad E. Dragūnas yra blaivus, pareigūnai vis tiek norėjo jį vežti į „narkologinį“.

Dėl pastarojo įvykio E. Dragūnui buvo surašyti ne vienas, bet du administracinio nusižengimo protokolai, virtę atskiromis bylomis: dėl vairuotojo nepaklusimo reikalavimui sustoti ir dėl valstybės tarnautojo įžeidimo bei orumo pažeminimo. Tačiau Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjai nusprendė, kad šios bylos turi būti sujungtos į vieną.

Ne kartą policijai įkliuvęs ir apie pareigūnų sąmokslą anksčiau kalbėjęs E. Dragūnas po pastarojo susitikimo su policininkais virtualioje erdvėje teigė, kad jie jam galėjo sumušti ranką. Teismui yra pateikta nuotrauka, kurioje įamžinta sumušta ranka, teisėjui Rolandui Bužinskui teks įvertinti, kokiomis aplinkybėmis atsirado smurto žymių.

Paaiškino, kodėl atlikėjas sukėlė įtarimų

Kaip paaiškėjo, E. Dragūną rugsėjo pradžioje sustabdė pareigūnai tyrėjai Vitalija Auglytė ir Albertas Tomaševičius, tądien užtikrinę saugumą Vilniaus gatvėse. Kaip žinoma, darbo metu į pareigūnų akiratį pateko atlikėjo automobilis.

„Buvo žinoma, kad minėtas asmuo gali neturėti teisės vairuoti, nes teisė atimta, todėl nusprendėme patikrinti vairuotoją, – pasakojo pareigūnė, anot kurios, E. Dragūnas nebuvo linkęs stoti. – Kai įjungėme švyturėlius ir garsinius signalus, vairuotojas padidino greitį ir nuvažiavo.“

Anot pareigūnės, gaudynės baigėsi E. Dragūno kieme. Atlikėjas nebuvo nusiteikęs draugiškai – kai V. Auglytė E. Dragūno paklausė, ar šis buvo vartojęs alkoholio, atlikėjas atsakė tokiu pat klausimu.

Pasak ludytojos, E. Dragūnas iš pradžių gynėsi, esą nestojo, nes galvojo, jog policija kažkur skuba, todėl norėjo pasitraukti iš kelio, po to ėmė teisintis, kad negirdėjo garsinio signalo, per galinį langą nematė švyturėlių.

Kai pareigūnai informavo, kad E. Dragūnui bus surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas, atlikėjas visai suįžūlėjo – ėmė įžeidinėti A. Tomaševičių. Tuomet kilo komiška situacija – kadangi pažeidėjas buvo įsismarkavęs, pareigūnai norėjo vežti jį į komisariatą, tačiau, kai A. Tomaševičius suėmė E. Dragūną už rankos, šis ištrūko, nubėgo į namus ir vėl ėmė įžeidinėti policininką.

Kai pareigūnas priėjo, E. Dragūnas uždarė duris, tačiau, A. Tomaševičiui pasitraukus, vėl ėmė įžeidinėti pareigūną.

Anot V. Auglytės, jai ir kolegai išties kilo minčių, kad E. Dragūno blaivumą ar galimą apsvaigimą reikėtų patikrinti. „Kadangi vairuotojas tai nusiramindavo, tai vėl supykdavo, kilo minčių, kad jis apsvaigęs“, – sakė V. Auglytė.

Kolegės žodžius patvirtino ir A. Tomaševičius, anot kurio, bendraujant su E. Dragūnu, ramybės akimirkas keisdavo pykčio priepuoliai, atlikėjas keikėsi ir vadino pareigūnus necenzūriniais žodžiais, užsirakino namuose. „Tuo metu man tikrai atrodė, kad asmuo yra apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų“, – sakė pareigūnas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite