Angle down Atgal

Teisme atversta byla dėl konfiskuotų šuniukų

Trečiadienį Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmuose atversta dar viena byla, susijusi su šuniukų konfiskavimu iš šeimininko. Į “Krašto žinių” klausimus atsakė ir trumpai apie bylą papasakojo Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rūmų Teisėjo padėjėja Ugnė Rėkutė:

– Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmuose nagrinėjama administracinio nusižengimo byla, pagal pareiškėjo Algio Ušacko skundą dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Vilniaus departamento 2020 m. spalio 15 d. nutarimo. Minėtu nutarimu pareiškėjas Algis Ušackas nubaustas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 346 straipsnio 3 dalį.

Pareiškėjas Algis Ušackas nesutinka su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Vilniaus departamento 2020 m. spalio 15 d. nutarimu iš esmės ir prašo jį panaikinti. Šiuo metu administracinio nusižengimo byla pradėta nagrinėti iš esmės, numatoma apklausti šioje byloje apklaustinus liudytojus. Teismo procesinis sprendimas nagrinėjamoje byloje bus priimtas išsprendus visus būtinus procesinius veiksmus ir įvertinus surinktų įrodymų visumą.

NERINGA TUŠKEVIČIENĖ

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite