Angle down Atgal

Teismas ketvirtadienį planuoja išnagrinėti sumuštos nepilnametės iš Jurbarko bylą

Tauragės apylinkės teismas ketvirtadienį nusprendė pasikėsinimo išžaginti nepilnametę byloje taikyti sutrumpintą įrodymų tyrimą, bylą planuojama baigti nagrinėti tą pačią dieną.

„Dabar bus baigiamosios kalbos. Šiandien išnagrinės ir teismas paskelbs, kada skelbs nuosprendį“, – BNS sakė teismo atstovas Mindaugas Radvila.

Teismas šią didelio atgarsio visuomenėje sulaukusią bylą atvertė ketvirtadienį priešpiet. Joje jaunuoliui iš Jurbarko pareikšti kaltinimai dėl pasikėsinimo išžaginti nepilnametę, jos seksualinio prievartavimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo.

Savo kaltę vaikinas pripažino dar ikiteisminio tyrimo metu.

Sutrumpintas įrodymų tyrimas gali būti taikomas, jeigu kaltinamasis nėra kaltinamas padaręs labai sunkų nusikaltimą ir kaltinamojo akto paskelbimo teismui pareiškia, kad prisipažįsta esąs kaltas ir pageidauja tuojau pat duoti parodymus bei sutinka, kad kiti įrodymai nebūtų tiriami.

Taikant sutrumpintą įrodymų tyrimą, bausmė asmeniui yra mažinama trečdaliu.

Ikiteisminis tyrimas šioje byloje buvo pradėtas pernai gegužės 26 dieną, kai kaimo turizmo sodyboje Tauragės rajone buvo sumušta 16 metų mergina.

Įtariamasis buvo neblaivus – po nusikaltimo jam nustatytas 1,12 promilės girtumas.

Merginai buvo dviejose vietose sulaužytas žandikaulis, išmuštas dantis.

Ji ilgai negalėjo kramtyti, be to, pasak artimųjų, patyrė skaudžius psichologinius išgyvenimus.

Byloje merginos patirti sužalojimai kvalifikuojami kaip nesunkus sveikatos sutrikdymas, nes tokią išvadą pateikė ekspertai, įvertinę patirtus sužalojimus ir dėl jų kilusias pasekmes sveikatai.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite