Angle down Atgal

Teisėjas priblokštas: plastikos chirurgas nuotoliniame teismo posėdyje dalyvavo operuodamas pacientą

Plastikos chirurgas, dalyvavęs nuotoliniame teismo posėdyje „Zoom“ programoje, posėdžio procese dalyvavo būdamas operacinėje. 

Plastikos chirurgas Scottas Greenas pribloškė Kalifornijos teisėją, kai nuotoliniame teismo posėdyje dalyvavo operuodamas klientą. 

Už chirurgo nugaros buvo matyti chirurginiai įrankiai ir operacinis stalas. Po dalyvaujančiųjų teisme priesaikos S. Greenas, laukdamas savo eilės pasisakyti, tęsė operaciją.

Bylą nagrinėjęs teisėjas nebuvo itin sužavėtas ir nenorėdamas rizikuoti operuojamo paciento sveikata, pasiūlė posėdį paskirti kitu laiku, rašoma „The Sacramento Bee“. 

„Kaltinamasis šiuo metu yra operacinėje ir atlieka plastinės chirurgijos operaciją. Aš nenorėčiau, kad operacijos metu rizikuotumėte paciento gerove, nepaisant to, kad posėdyje dalyvauja visi reikalingi asmenys“, – komentavo teismo komisaras Gary Linkas. 

S. Greenas bandė nuraminti teisėją sakydamas, kad kol vyks posėdis, operaciją atliks kartu esantis jo kolega, tačiau G. Linkas savo sprendimo nekeitė. 

„Nemanau, kad tai tinkamas elgesys. Posėdžiui paskirsiu kitą datą, kai nedalyvausite jokio operacijoje ir atsižvelgsite į savo paciento poreikius“, – sakė G. Linkas. 

Chirurgas atsiprašė dėl susidariusios situacijos ir pridūrė, kad operacijos ne visada vyksta taip, kaip jos suplanuotos. 

Teismo posėdis buvo atidėtas iki kito mėnesio. 

Kalifornijos medicinos tarnyba pranešė atliksianti tyrimą. „Taryba tikisi, kad sveikatos priežiūros specialistai savo darbą atliks tinkamai ir laikysis priežiūros reikalavimų. Valdyba šį įvykį išnagrinės artimiausiu metu“, – sakė tarybos atstovas. 

Pagal Unilad.co.uk.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite