Angle down Atgal

Tėčiui ne­įti­ko sūnaus gi­mi­mo da­ta – norė­jo ją pa­keis­ti

Nau­jai iš­kep­tas tėtis vie­no­je Ang­li­jos li­go­ninė­je su­kėlė sąmyšį po to, kai pa­rei­ka­la­vo pa­keis­ti jo sūnaus gi­mi­mo datą į jo pa­si­rinktą. Tėčiui ne­įti­ko tai, kad sūnus gimė 2020-ai­siais, o ne 2021-ai­siais.

Vyras buvo griežtai sukritikuotas, kai seselės ėmė reikalauti, jog pakeistų ką tik gimusio naujagimio gimimo datą ir laiką oficialiame gimimo liudijime. Jis kartu su žmona susilaukė sūnaus Naujųjų metų vakarą 23.05 val. Būtent ši valanda sukėlė daugiausia problemų, mat tėtis norėjo „perkelti“ sūnų į naujuosius metus, nes, pasak jo, ta valanda nesudaro ryškaus skirtumo.

Kai sesutė vyrui davė užpildyti gimimo liudijimo formą, vyras pasirinko ne gruodžio 31 d. 23.05 val., o 2021 m. sausio 1 d. 00.05 val. Ligoninės darbuotojai uždraudus taip elgtis ir paaiškinus, kad reikalingas tikslus gimimo laikas, vyras kartojo turįs teisę, nes tai jo sūnus.

„Aš ginčijausi su ja, sakiau, kad taip neteisinga, juk mano sūnus 2020-aisiais gyveno tik vieną valandą. Be to, šitie metai buvo baisūs, laimei, jie pasibaigė, nenoriu, kad mano sūnus būtų su jais asocijuojamas. Taigi, 2021-ieji būtų kur kas geriau“, – savo ketinimus aiškino naujagimio tėtis.

Vyras nepasidavė ir kartojo prisiimantis visą atsakomybę dėl galimų pasekmių, o seselė į konfliktą įtraukė daugiau ligoninės darbuotojų. Galiausiai formą pildyti baigė ligoninės personalas, o gimdyvė savo vyrą taip pat ėmė kaltinti pasielgus kvailai ir sukėlus jai gėdą.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite