Angle down Atgal

„Teatro genas“ – profesionalių teatrų festivalis Ignalinos ir Molėtų krašto vaikams ir jaunimui!

Ignalinos ir Molėtų kultūros centrai inicijavo bendrą projektą TEATRO GENAS, kuriam Lietuvos kultūros taryba skyrė dalinį finansavimą, todėl šių kraštų moksleivių laukia labai turiningas ir prasmingas teatrinis pavasaris.

Projekto metu bus parodyti du profesionalių teatrų spektakliai vaikams ir trys spektakliai jaunimui bei suaugusiems. Taip pat iš šių rajonų mokyklų mokinių bus sudarytos tikslinės projekto grupės, turėsiančios progą dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse su teatrų aktoriais ir režisieriais. Džiaugiamės, jog beveik visos Ignalinos rajono mokyklos mielai sutiko būti projekto partneriais ir pasirūpinti galimybe savo bendruomenės nariams atvykti į spektaklius ir užsiėmimus.

Ignaliniečiai turės labai retą progą pamatyti Vilniaus teatrą „LĖLĖ“, dar niekada mūsų krašte nevaidinusius režisieriaus Valentino Masalskio mokinius – Klaipėdos jaunimo teatrą. Jaunimą į buvusios ignalinietės režisierės Agnės Dilytės spektaklį kvies Alytaus miesto teatras, o Nacionalinis dramos teatras savo spektaklį mūsų jaunimui rodys Ignalinos gimnazijoje.

Projekto tikslinės grupės vaikai dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse su lietuviško lėlių teatro legenda Rimantu Driežiu, kartu su Klaipėdos jaunimo teatro aktoriais teatrinės edukacijos užsiėmimuose „Užkulisiai“. Jaunimo taip pat laukia susitikimai su aktoriais, režisieriais ir kūrybinės dirbtuvės.

Šiuo projektu tikimės mažinti mūsų rajonų jaunimo ir vaikų kultūrinę atskirtį, ugdyti jų kūrybinį potencialą, gilinti žinias apie kultūros ir meno procesus bei suteikti žinių , kompetencijų asmeniniam tobulėjimui, visuomeninei ir kultūrinei saviraiškai bei veiklai.

Džiaugiamės, jog galime Ignalinos žiūrovus supažindinti ne tik su Lietuvos mėgėjų teatrais, bet ir pakviesti į profesionalių teatrų spektaklius. Tegul plinta TEATRO GENAS!

Į pirmą spektaklį kviečiame jau kovo 4 d. 11 ir 14 val.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite