Angle down Atgal

Teatras jūsų namuose: stebėkite tiesiogiai per Etaplius.lt

Valstybinis Šiaulių dramos teatras kviečia žiūrėti spektaklių įrašų transliacijas. Artėjančios Tarptautinės teatro dienos progakomanda parengė išskirtinį spektaklių vaizdo įrašų repertuarą. Šventinį savaitgalį bus parodyti dviejų, skirtingais laikotarpiais sukurtų, bet teatrališkumu vienas kitam nenusileidžiančių spektaklių vaizdo įrašai. Juos tiesiogiai žiūrėkite ir per Etaplius.lt.

Penktadienį 18.30 val. kvies pažiūrėti vieną naujausių teatro premjerų – Viljamo Šekspyro „Vasarvidžio nakties sapnas“ (rež. Paulius Ignatavičius), o šeštadienį rodys legendinį Aido Giniočio režisuotą spektaklį – Karlo Gocio „Princesė Turandot“. Jame pagrindinį vaidmenį atliko Šiaulių dramos teatro žvaigždė, šviesaus atminimo aktorius Pranas Piaulokas. Spektaklis, kurio premjera įvyko 2006 m. ir kuris buvo skirtas Šiaulių dramos teatro 75-ečiui, dar ir šiandien tebežavi savo improvizacijomis, ironišku žvilgsniu į teatrą ir pasaulį.

Abu spektakliai žiūrovų patogumui bus rodomi su titrais, tad bus prieinami ir klausos negalią turintiems. Sekmadienis tradiciškai skiriamas vaikams – 16 val. bus rodomas spektaklis su magijos triukais ir akrobatikos elementais „Tegyvuoja, Lambertas!“ pagal Dž. Rodarį (rež. A. Gluskinas).

Prieš šventines spektaklių peržiūras žiūrovų lauks keletas staigmenų. Penktadienį tiesioginės transliacijos metu bus paskelbti geriausi praėjusių metų Šiaulių teatro aktoriai, o šeštadienį prieš spektaklio „Princesė Turandot“ įrašą mintimis ir prisiminimais pasidalins režisierius Aidas Giniotis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite