Angle down Atgal

Tauragės rajono keliams skirtos lėšos: laukia nemenkas iššūkis

Tauragės rajono kelių asfaltavimui papildomai skirta 1,7 milijonų eurų. Tauragės laukia nemenkas iššūkis, nes už šiuos skirtus pinigus darbus reikia atlikti iki spalio-lapkričio mėnesių.

Apie skirtus pinigus ir laukiančius darbus savo „Facebook“ paskyroje pasidalino Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas. Meras pasidžiaugė, kad po kol kas darbai vyksta sklandžiai, rangovai jau atrinkti:

„Kaip pranešė Seimo narė Aušrinė Norkienė, galime pasidžiaugti, kad Tauragės rajono kelių asfaltavimui papildomai skirta 1,7 mln. eurų. Iššūkis nemažas, nes visus darbus už skirtus pinigus reikia atlikti šiemet iki spalio-lapkričio mėnesio, tačiau jau beveik visus rangovus turime, darysime viską, kad visi darbai vyktų sklandžiai, tikiuosi rangovai taip pat įgyvendins visus savo įsipareigojimus.

Pridėjus metų pradžioje skirtus pinigus, šiemet Tauragės rajono kelių tvarkymui, rekonstravimui ir priežiūrai bus skirta daugiau kaip 4 milijonai eurų. Dėkoju Seimo narei už bendradarbiavimą ir atstovavimą Vilniuje. Bus padaryta tikrai daug darbų.“

Meras pasidalino įžvalgomis apie laukiamus darbus. Jis paminėjo, kad vienas pagrindinių kriterijų skiriant lėšas buvo, kad darbai turi būti atlikti iki metų galo, todėl lėšos yra paskirstytos tiems darbams, kurie gali būti atlikti per šį neilgą laikotarpį:

„Skirstant pinigus Vyriausybėje vienas pagrindinių kriterijų buvo, kad darbai turi būti atlikti iki metų galo, todėl lėšos paskirtos darbams, kurie gali būti atlikti sąlyginai greitai.“

Meras taip pat pasidalino, kuriuose vietose ir kokie darbai bus atlikti:

„Vyriausybė finansavimą skirstė į 6 paketus:

1. Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių paprastasis remontas, arba kitais žodžiais – darbai, kuriems nereikia projekto – išlyginamasis asfaltavimas.
Laisvės g. išlyginamasis sluoksnis – 380 000 eur.

2. Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių asfaltavimas – projektai, kur vykdoma kapitalinė rekonstrukcija ir žvyro dangą pakeičia asfaltas pagal parengtą techninį projektą.
T.Ivanausko g. rekonstrukcija – 300 000 eur.
Mažonų sen. Šaltalankių g. rekonstrukcija – 300 000 eur.

3. Esamų dviračių ir pėsčiųjų takų sutvarkymas – viršutinės dangos pakeitimas.
Tilžės g. ir Aerodromo dviračių takų išlyginamasis sluoksnis - 66 000 eur.

4. Pasienio vietovėse esančių valstybinės ir vietinės reikšmės kelių remontas ir rekonstrukcija pagal parengtą techninį projektą.
Dauglaukio k. Pievų g. rekonstrukcija – 149 000 eur.,
Lapurvio k. Mokyklos g. rekonstrukcija – 230 000 eur.

5. Valstybės ir savivaldybių institucijų valdomų kelių, vedančių į teritorijas, kuriose kuriamos darbo vietos, remontas ir rekonstrukcija.
Gaurės g., Sandėlių g. ir privažiuojamųjų kelių Pramonės g. išlyginamieji sluoksniai - 297 000 eur. Šiais keliais darbą pasiekia daugiau kaip 1300 gyventojų.

6. Valstybinės ir vietinės reikšmės kelių, jungiančių lankytinas ir rekreacines vietoves bei kurortines teritorijas, remontas ir rekonstrukcija.
Šiame pakete finansavimo Tauragės rajono savivaldybei neskirta.

Kitą savaitę šia tema planuoju FB live transliaciją, kurioje atsakysiu į visus rūpimus klausimus.“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite