Angle down Atgal

Tauragės miesto erdves papuošė Lions klubo dovanota – dekoratyvinė skulptūra – suolelis

Tauragės miesto erdvės pasipuošė dar vienu gražiu akcentu. Rugsėjo 18-ąją prie Tauragės rajono savivaldybės atidengtas Tauragės Lions klubo dovanotas metalo plastikos dekoratyvinis suolelis. Šį tauragiškio kalvio Kęstučio Plyskaičio pagamintą kūrinį savo bendruomenei dovanoja Tauragės Lions klubas.

Į šventinį atidarymą susirinkę svečiai: Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas administracijos direktorius Modestas Petraitis, jo pavaduotojas Tomas Raulinavičius, LIONS klubo nariai, metrikacijos skyriaus darbuotojos, medikai, viešnia iš Vilniaus Nijolė Oželytė, pasidžiaugė gražiomis miestą puošiančiomis iniciatyvomis, dėkojo Lions klubo nariams, klubo prezidentui Laurynui Jaručiui ir skulptūros autoriui Kęstučiui Plyskaičiui.

Šalia išėjimo iš civilinės metrikacijos skyriaus pastatytą naują mažosios architektūros akcentą, susirinkusiųjų pavadintą 1+1=3 arba vaisingumo suoleliu, eilėmis vainikavo klubo „Žingsniai“ narys Eugenijus Šaltis.

Ši dekoratyvinė skulptūra – suolelis (santuokos, meilės ir vaisingumo deivė), ne tik papuošė Tauragę, bet ir kvies savo šventės dalyvius – civilinės santuokos registracijos dieną prie dekoratyvinio suolelio įsiamžinti įsimintiną nuotrauką miesto pilies ir miesto simbolio „Tauro“ fone.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite