Angle down Atgal

Tarptautinis plaukimo sprinto festivalis „Anykščiai - 2017”

Anykščių viešoji įstaiga „Sveikatos oazė“ 2017 m. gegužės 4–6 d. vykdys tradicinį, jau devynioliktą kartą iš eilės rengiamą, tarptautinį plaukimo sprinto festivalį „Anykščiai – 2017“.

Nuo 1999 metų rengiamo festivalio „Anykščiai“ organizatoriai pagrįstai didžiuojasi dalyvių masiškumu, dideliu renginio populiarumu, turtinga istorija: čia yra dalyvavusios ir laimėjusios plaukimo sporto žvaigždės: Olimpinė, Pasaulio ir Europos čempionė Rūta Meilutytė (Lietuva), Pasaulio ir Europos čempionė, Olimpinių žaidynių vicečempionė Aliaksandra Herasimenia (Baltarusija), pasaulio ir Europos plaukimo čempionatų prizininkas Giedrius Titenis (Lietuva), Europos plaukimo čempionatų prizininkai Svetlana Hahlova (Baltarusija), Vytautas Janušaitis, Saulius Binevičius (Lietuva) bei daugelis kitų pripažintų meistrų. Šis bene didžiausias Baltijos regiono plaukimo sporto renginys yra įtrauktas į Europos plaukimo federacijos (LENA) tarptautinių varžybų kalendorių.

Tarptautinio plaukimo sprinto festivalio „Anykščiai 2017“ organizatoriai sulaukė paraiškų iš 41  komandos. Kaip ir kas metai gausiausia Baltarusijos Respublikos delegacija – 253 dalyviai, atstovausiantys 9-ioms komandoms, Lietuvos – 229 dalyviai iš 16-os komandų, Latvijos – 126 iš 8-ių komandų, Estijos – 108 iš 7 komandų ir Lenkijos komandą atstovaus 18 plaukikų. Tradiciniame, jau devynioliktą kartą iš eilės rengiamame tarptautiniame plaukimo renginyje panoro dalyvauti 734 plaukikai.

 

Anykščių rajono savivaldybės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite