Angle down Atgal

Tarptautinė mokinių ir mokytojų fotografijų paroda-konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi...“

Šiaulių Gytarių progimnazijoje atidaryta Tarptautinė mokinių ir mokytojų fotografijų paroda – konkursas „Augu, kuriu, dalinuosi...“, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Paroda Gytarių progimnazijoje organizuojama nuo 2014 m., per tuos metus išaugo, išsiplėtė, tapo tarptautine.

Eilę metų paroda buvo skirta Lietuvos valstybės bei Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienoms paminėti. Šiais metais nutarta keisti temą ir „atiduoti“ ją vaikams.

Džiaugiamės, kad mokiniai ir mokytojai noriai dalyvauja ir siunčia savo darbus. Kviesdami dalyvauti parodoje siekiame ugdyti mokinių kūrybiškumą, pilietiškumą, ugdyti asmenybes, suvokiančias savo paties, savo šalies savitumą ir gebančias tai kūrybiškai perteikti fotografijose.

Paroda veikia elektroninėje erdvėje: Gytarių progimnazijos svetainėje http://www.gytariai.lt ir facebook paskyroje Šiaulių Gytarių progimnazija.

Parodos-konkurso organizatoriai – Gytarių progimnazijos pedagogės Dalia Šukienė, Justina Mazitovaitė, Neringa Petrauskienė. Partneris - Šiaulių Fotografijos muziejus. Dėkojame Fotografijos muziejui už idėjos palaikymą bei profesionalią pagalbą.

Kviečiame pasigrožėti mokinių ir mokytojų nuotraukomis.

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite