Angle down Atgal

Tarp vilkų: ir pa­si­vaikš­čio­ti, ir pa­glos­ty­ti

Vi­sa­da sva­jo­jo­te iš ar­ti pa­ma­ty­ti vilkų, pa­lies­ti jų švelnų kailį, o gal net pa­si­vaikš­čio­ti su jais kaip su šu­ni­mis? Yra vie­ta, kur šie plėšrūnai jūsų lau­kia ir pa­si­ruošę su­teik­ti ne­įtikė­tinų pa­tir­čių.

„Širdies grobuonių“ rezervate, įsikūrusiame Anakortese (Vašingtonas), net dvi valandas galima mėgautis vilkų draugija. Jie labai draugiški, mieli, o apykaklės uždėtos tik tuomet, kai pozuoja nuotraukoms. Norėtumėte paglostyti jų pilvukus ar pamaitinti? Rezervato lankytojams tai leistina pramoga.

Be abejo, daugeliui mūsų šie plėšrūnai atrodo grėsmingi ir prieiti prie jų būtų tikrai nedrąsu ar net pavojinga. Tai patvirtina profesorius Wynnie iš Arizonos universiteto – tikrai ne visi vilkai elgiasi taip draugiškai su žmonėmis kaip šie, gyvenantys rezervate: „Vis dėlto kantriai ir atsakingai ugdomi laukiniai gyvūnai gali tapti gerai išauklėti, kad nekeltų pavojaus žmonėms.“

Smaccracken nuotr.
Smaccracken nuotr.

Vos tik panorėjus, užeiti aplankyti vilkų negalima – reikia užsisakyti ekskursiją (ją veda gidas). Kaina vienam žmogui yra 200 dolerių. Įprastai per dieną organizuojamos dvi ekskursijos 6 dienas per savaitę. Sekmadieniais vilkai ilsisi!

„Širdies grobuonių“ rezervate prieš daugelį metų yra nutikę ir keletas incidentų. Į privačią rezervato teritoriją patekęs šuo neteko savo gyvybės, o kartą į kaimynų teritoriją buvo pabėgęs ir vilkas iš rezervato.

Parengta pagal Boredpanda.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite