Angle down Atgal

Taro kortos pasakys „Kokia tu – toks ir partneris!“

Tarologo konsultacijos, ypač kalbant apie santykių vingius, labiausiai paklausios tarp moterų. O, svarbiausia problema, 90 atvejų iš 100 - nerimas dėl asmeninio gyvenimo. Vyras gali būti stiprus, protingas ir atvirkščiai – bet partnerystėje jis beveik visada elgiasi taip, kaip nori moteris, arba taip, kaip galvoja moteris. Taigi ko tu nori, brangioji? Kokios meilės tau iš tikrųjų reikia?

Kodėl kalbame apie mintis? Kadangi visos mūsų mąstymo formos yra mūsų tikrovė, nesvarbu, ką mes darome, ko siekiame ir ką gauname realybėje, visa tai yra mūsų minčių atspindys.

O, kas yra mintis? Tai mūsų vidinis nusiteikimas. Ar galima tai apibūdinti viena dienos korta? Tiesą sakant, kad ir kur eitume, kad ir kokios situacijos mums nutiktų, mūsų nusiteikimas yra būtent toks (nepainioti su nuotaika – ji gali gana greitai pasikeisti), nusiteikimas kartais prigyja ir išlieka metų metus. Partnerystėse viskas išlieka taip pat. Kiekvienos moters viduje yra įvaizdis, modelis, standartas, kokia bus jos sąjunga. Tačiau šis nusiteikimas neturi nieko bendra su gražiomis svajonėmis ir gerais norais. Prie kokių išgyvenimų esate prisirišę iš vidaus? Ko pasąmoningai tikitės iš santykių? Tokį partnerį išsirinksite sau, susikursite tokią situaciją. Tiek džiaugsmai, tiek šeimyniniai konfliktai bus tokie! Taro kortos užfiksuoja šią paslėptą subtilią informaciją ir ją atspindi.

Dabar gyvename eroje, kai niekas nieko neverčia daryti. Viskas, kas mus supa, yra mūsų pačių pasirinkimas. Jei jūs nenorėjote ir nesitikėjote tokių patirčių, jei nesate viduje prie jų prisirišę, jūsų sielos draugas dings iš jūsų gyvenimo. Greičiausiai net nepriartės prie jūsų. Tai atsitinka todėl, kad mes pritraukiame į savo gyvenimą tuos žmones, kurie gali suteikti mums reikalingos patirties ir emocijų. O ši taisyklė visada išlieka ta pati.

Remdamasis tuo, kas pasakyta, taro būrimo metu savo klientams labai dažnai patariu pažvelgti į savo vidų ir paklausti: tai kokios įprastos patirties jums pritrūko? Kokiam santykių stiliui sukūrėte savo partnerį? Kokias emocijas spinduliavote pati? Ar to ieško jūsų partneris?

Atsakydami į šiuos klausimus, turite suprasti, kad jei svajojote, jog reaguodamas į jūsų nerimą, nepasitenkinimą, susierzinimą, jis pradės rodyti išmintingą, kantrų supratimą, meilę, jūs labai klystate. Jei tau liūdna, jis taip pat bus liūdnas. Jei nuolat „šnypšyte“ ir jūsų pokalbio tonas bus įžeidus, taip pat sulauksite grubaus elgesio. „Aš kovoju kaip žuvis ant ledo, aš sukuosi iš visų jėgų, o jis...“. Kokių išgyvenimų buvai viduje prisikūrusi, tokių gavai realiame gyvenime.

Vėliau prasideda kitas etapas. Moterys pradeda save kankinti ieškodamos: dėl ko aš kalta, ką aš padariau ne taip - tai nėra išeitis. Tai ne apie tai, ką jūs darote ne taip. Reikalas tas, kad tai yra jūsų viduje.

Visada tyliu ir tiesiog užjaučiu, kai mergina išteka už geriančio vaikino ar tinginio. Tuo pačiu kiekviena sako, kad galės jį perauklėti, kad tereikia jį ištraukti iš jo aplinkos. Bet visa tai yra saviapgaulė - iš tiesų ji nesąmoningai pasiėmė naštą sau, kad gautų kančią, nes yra taip pripratusi, tai jai yra norma, tokia jos vidinė nuotaika - „Aš noriu skausmo!”. Bet ką čia padarysi – ji buvo taip auklėta, jei nebūtų šio skausmo, ji galvotų, kad „tai neįmanoma, taip nebūna“.

Kita moterų kategorija – nuolat besijaučiančios nelaimingos, labiausiai pripratusios prie aukos, kenčiančiosios vaidmens. Yra ir atvirkščiai – kovotojos, lyderiai, kurie prisiima vyro vaidmenį. Esmė visada yra ta, kad moteris pati elgiasi taip, kaip ji nori, kad su ja elgtųsi. Ir tik pagal šį vienintelį principą parenkamas partneris. Jūsų partneris turi keletą įvykių vystymo galimybių. Pirma, jis priima jūsų santykių stilių, antra, santykiai tarp jūsų baigiasi. Bet ir pirmame variante, ir antrame, jūs diktuojate taisykles – nepriklausomai nuo jo charakterio, norų ir pan. Jei scenarijus vyko pagal antrąjį variantą, jis išėjo – natūralu, kad galiausiai sutiks kitą. Sužinoję apie jo ryšius su kita moterimi, o būtent apie tai, kokie tai santykiai, ištinka šokas – kaip jis pasikeitė, kaip su ja elgiasi? Bet čia nėra nieko mistiško, tiesiog prisiderinama prie kitų išgyvenimų ir kitų emocijų. Išvada paprasta ir suprantama – tik moteris sprendžia, kokia turi būti jos meilė, o ji nusipelno tos meilės, kuriai yra pasiruošusi.

Jei norite užduoti būrėjai klausimą: „Ar jis yra mano likimas, tas vienintelis, kurį man skyrė Aukštesnės jėgos?“ Atsakymas dažniausiai bus toks: Jūs gausite jums skirtą karalių, tai jūsų „likimas“. Jis jums duos tai ko jums trūksta, papildys jus, kad gautumėte tai, kam esate pasiruošusi.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite