Angle down Atgal

Taro kortos – kokių santykių nori partneris?

Žmogus iš prigimties yra bendraujanti būtybė ir gyventi vienatvėje jam sudėtinga. Mažai žmonių, kurie, būdami komandoje, nesileidžia į partnerystę. Ką reiškia partnerystė? Tai draugystė, tai santykiai su darbuotojais, žinoma, santykiai su priešinga lytimi. Žmonių santykiuose yra meilė ir atstūmimas, grubumas ir švelnumas, draugystė ir priešiškumas. Ar įmanoma apsisaugoti nuo kartėlio išsiskyrus? Kaip sutikti draugą ir juo nenusivilti? Kaip šis konkretus žmogus jaučiasi su manimi? Kaip įsiskverbti į žmogaus būties esmę ir išsiaiškinti šiuos bei kitus klausimus dar iki nusivylimo, kartais besiribojančio su neviltimi?

Ar jums yra svarbi stabili partnerystė?

Jei skaitote šį straipsnį, tai reiškia, kad turite prieigą prie interneto ir galimybę atlikti Taro būrimą partnerystei. Taro kortos turi nuostabų gebėjimą pažvelgti į tolimą praeitį ir pamatyti tokią pat tolimą ateitį. Jos sugeba įvertinti situaciją, kurioje esate dabar, ir suteikia galimybę įvertinti ją iš šalies. Sprendžiant partnerystės klausimą reikėtų pagalvoti, kokie santykiai jus domina, antraip būrime gali kilti dviprasmiškas kortų interpretavimas, o tada neteisingai suprasite situaciją.

Turite bendrą verslą, o anksčiau buvę puikūs santykiai su partneriu kiek atšalo. Viena mintis blogesnė už kitą. Esate pasirengusi nutraukti santykius, tačiau kartu išlaikote įmonę, kuri jums priklauso. Nereikia daryti skubotų išvadų ir kankintis dėl netinkamų prielaidų. Užtenka išsiburti Taro kortomis dalykiniams santykiams ir viskas stos į savo vietas. Kortos nenurodys nei į dešinę, nei į kairę, tačiau jos nurodys kelią, kuriuo eis jūsų santykiai. Kortos suteikia informacijos apmąstymui, o kurią užuominą panaudoti, kad partnerių santykiai taptų stipresni ir skaidresni, priklauso nuo jūsų (ir tik jūsų).

Dažniausiai Taro kortos atsako į klausimą, kaip jis ar ji jaučiasi su manimi. Ar mūsų santykiai turi ateitį ir kokia ji bus. Santykiams skirtą Taro būrimą galite atlikti, kai abejojate žmogumi, kuriam esate pasirengęs atiduoti savo širdį ir ranką. Neverta tenkinti smalsumo dėl kiekvienos pažinties, kortoms tai nepatinka (greičiausiai ne kortoms, o tam „žmogeliukui“ kuris prižiūri, kad būtų ištraukta tinkama korta), ir nėra gerai jas trukdyti dėl smulkmenų. Ateities spėjimas Taro kortomis yra rimtas darbas, o bet koks darbas reikalauja pagarbos.

Būrimas „Jo planai santykiams su manimi?“ - gali būti naudojamas tais atvejais, kai reikia išsiaiškinti, kiek rimti jūsų santykiai su mylimu žmogumi, kokie jie jam, ko jis iš tikrųjų nori iš santykių su jumis, kokius planus jis kuria.

Šis būrimas gali būti vykdomas bet kuriame santykių vystymosi etape, tačiau geriau šį išdėstymą naudoti, jei jūsų sąjunga jau susiformavo ir jūs ir jūsų mylimasis esate stabili pora.

Išdėlioję kortas sužinosite, kaip jis elgiasi būdamas rimtuose santykiuose (santuokoje), ar yra pasirengęs kurti šeimą, ar yra pasiruošęs ją kurti su jumis. Taro kortos pateiks prognozę, kokia tikimybė sukurti šeimą su šiuo mylimu žmogumi, Ir galiausiai, ar įvyks vestuvės!

Būrimas „Jo planai santykiams su manimi?“

Kiekvienam klausimui traukite po vieną kortą. Susikaupkite, galvokite apie partnerį, įsivaizduokite jį esant šalia. Ramiai kvėpuokite, jūsų jausmai turi pasiekti „DZEN“ lygį, ramybės būseną. Jei pasiekėte tokią būseną tarsi žiūrite iš šalies – traukite kortas. Klausimo, traukiant kortą galima pakartotinai neskaityti, galite mintyse sakyti: pirma korta – ištraukus, antra korta ir t.t.

  1. Partneris jūsų tarpusavio santykius supranta (meilės, verslo, draugystės, trumpo romano, apgaulės ir t.t.)?

  2. Ko jūsų partneris nori iš šių santykių?

  3. Jo planai santykiams su jumis.

  4. Kaip jūsų mylimasis žiūri į rimtus santykius (santuoką). Jo noras sukurti šeimą?

  5. Kokios yra partnerio baimės ir viltys dėl santuokos su jumis?

  6. Ar jūs esate tas žmogus, su kuriuo jūsų mylimasis pasiruošęs kurti šeimą.

  7. Kaip esami santykiai su mylimu žmogumi paveiks jūsų gyvenimą.

  8. Kaip esami santykiai paveiks jūsų partnerio gyvenimą.

  9. Į ką pereis jūsų sąjunga. Kokia tikimybė, kad jūs ir jūsų mylimasis sudarysite oficialią santuoką (nesvarbu, ar vestuvės bus, ar ne).

Ar patiko būrimas? Nepasitikite savimi, nemokate burti? Nieko tokio, elana.lt tinklalapyje galite užsakyti būrimo paslaugas. Jūsų ateitį nuspės puiki tarologė Elana, ne tik nuspės, bet ir duos puikių patarimų.

Sėkmės!

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite