Angle down Atgal

Taro būrimas – kurį iš kelių vyrų pasirinkti?

Pasitaiko taip, kad mergina draugauja iš karto su dviem vyrais, tačiau dėl įvairių priežasčių ir aplinkybių ji negali apsispręsti – kuris? Reikia sprendimo dabar? Neturite laiko svarstyti, galbūt nemokate to daryti? Tarologas, štai kas gali greitai išspręsti šią dviprasmišką situaciją. Tačiau apie tai pakalbėsime straipsnio pabaigoje, o dabar pasiremkime psichologija.

Gali atrodyti, kad taip gali nutikti tik nerimtoms merginoms. Tačiau dviejų džentelmenų buvimą gali lemti kitos aplinkybės:

  1. Vaikinas delsia su pasiūlymu, o šiuo metu horizonte pasirodo kitas, ryžtingesnis vyras.

  2. Mergina susipažįsta su vaikinu, o tada „išnyra iš po lapo“ jos buvęs vaikinas ir santykiai atkuriami.

  3. Maždaug tuo pačiu metu susipažino su dviem vyrais. Pvz.: pažinčių svetainėje.

  4. Santykių su vaikinu krizės metu įvyksta pažintis su kitu išreiškusiu dėmesį vyru.

Kai kurie psichologai teigia, kad jei moteriai sunku pasirinkti iš dviejų vyrų, greičiausiai ji nėra visiškai tikra nei dėl vieno iš jų.

Nepaisant to, kad abu kandidatai atrodo gana verti ir tinkami, merginai vis tiek sunku pasirinkti. Kadangi pasąmonėje ji bijo praleisti „geriausią“.

Psichologai pataria, kad norint priimti teisingą sprendimą, pirmiausia reikia savęs paklausti ne apie tai, kas labiausiai patinka, o apie tai, kas labiau tinka. Visada reikia atsiminti, kad yra daugybė veiksnių, nuo kurių priklausys santykių tvirtumas ir patvarumas. Svarbu, kad jos ir partnerio pagrindinės nuomonės apie gyvenimą ir gyvenimo būdą sutaptų.

Yra keletas psichologų rekomendacijų, kurios padės pažvelgti į vyrus šiek tiek giliau:

  1. Ant lapo surašykite pageidavimus dėl įvairių santykius siejančių sričių. Turite parašyti konkrečiai ir išsamiai. Yra kelios pagrindinės sritys: seksas, romantikos lygis, materialinis aspektas, laiko praleidimas kartu, partnerio kontrolės lygis.

  2. Sudarykite sąrašą savybių – parašykite, kas turi būtų, geriausia, ko kategoriškai nebūtų. Tai yra moralinės savybės, temperamentas, charakterio bruožai, vertybės, prioritetai.

  3. Rekomenduojama kuo daugiau sužinoti apie busimų partnerių šeimas, apie jų gyvenimus ir santykius, nes didelė tikimybė, kad vyras kurs santykius pagal savo tėvų modelį.

Kitas žingsnis bus palyginti norimų vyrų savybių buvimą ir įvertinti jas pagal kitus kriterijus. Ši procedūra reikalauja objektyvumo ir nešališkumo.

Taip pat reikia savęs paklausti, kokius jausmus sukelia vieno ar kito partnerio buvimas, kokios emocijos kyla, ar bendravimas skatina saviugdą, ar vyras kelia pasitikėjimą? Reikia atsiminti, kad po pasirinkimo moteris daug laiko praleis kartu ne tik su išrinktuoju, bet ir susitiks su jo draugais bei artimaisiais. Tam būtina juos geriau pažinti, nes ateityje tai gali tapti papildomu dirgikliu santykiuose.

Teisingas pasirinkimas labai priklauso nuo moters gebėjimo blaiviai samprotauti ir analizuoti. Vyro charakteris formuojasi bėgant metams ir praktiškai nesikeičia, todėl nereikėtų žiūrėti pro „rožinius akinius“ į jo trūkumus ir gyventi viltimi, kad jis pasikeis. Tokiu atveju pageidautina nuoširdžiai atsakyti į klausimą: jei jis nepasikeis, ar galėsiu jį priimti visą gyvenimą tokį, koks jis yra?

Stebėti iš šalies, kaip vyras elgiasi su kitomis moterimis, tėvais, pareigomis darbe, savo pomėgiais, kaip reaguoja į netikėtumus. Tai taip pat padės priimti teisingą sprendimą.

Žinoma, lemiamas veiksnys yra bendrų interesų, požiūrio į gyvenimą, principų ir tikslų buvimas ir sutapimas, kurie padės rasti kompromisus nesutarimų atveju. Priešingu atveju kils nuolatinė konfrontacija, kuri gali sukelti nuovargį nuo santykių ir daugybę konfliktų bei ginčų.

Jei yra du pretendentai, būtina pasirinkti laiku, sprendimo priėmimo atidėlioti nereikėtų, bet nereikėtų ir neapgalvoto sprendimo – priimto karštai. Vertinant vyrą ir jo savybes reikia remtis tuo, kas jis yra dabar, o ne tuo, kuo jis gali tapti ateityje.

Perskaitėte visą straipsnį, išbandėte pateiktus metodus, tačiau nežinote kurį partnerį pasirinkti? Ką gi, elana.lt tinklalapyje galite užsakyti profesionalios tarologės, psichologės Elanos būrimo paslaugas. Valandos bėgyje jūs jau žinosite kuris vaikinas jums labiau tinka. Kaip ateityje klostysis santykiai su vienu ar kitu mylimuoju. Kuris apibers jus auksu, o kuris bučiuos jūsų kojas. Prieš krisdama ar kildama pasiklokite čiužinį, tiek vienu, tiek kitu atveju nusileisti teks, tačiau žinant gyvenimo vingius, tai nutiks švelniai, minkštai ir maloniai.


 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite