Angle down Atgal

Tariamasi dėl Lietuvos plento taurės etapo Molėtuose

Sausio 9 d. meras Saulius Jauneika susitiko su VšĮ „Plento taurė“ direktoriumi Deividu Vileniškiu. Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Vaida Saugūnienė ir Administracijos direktoriaus pavaduotojas Steponas Šanteriovas.

Susitikimo metu svečias supažindino su didžiausia plento dviračių lenktynių serija Baltijos šalyse „Lietuvos plento taurė“: papasakojo apie šių lenktynių organizavimą, etapus, nuostatus ir pateikė pasiūlymą – vieną iš aštuonių lenktynių etapų šįmet surengti ir Molėtų rajone.

„Lietuvos plento taurėje“ dalyvauja tiek dviračių sporto profesionalai, tiek miesto ar kalnų dviratį turintys aktyvaus laisvalaikio entuziastai. Dalyviai yra skirstomi į tris grupes pagal pajėgumą. A grupėje dalyvauja tik stipriausios Lietuvos komandos, B grupėje – visi dviračių sporto mėgėjai, C grupė yra skirta visiems, norintiems susipažinti su dviračių sportu ir gerai praleisti laiką.

Tikėtina, jog šių metų vasarą turėsime galimybę prisidėti prie dviračių sporto ir reguliaraus važinėjimo dviračiu populiarinimo bei sveiko gyvenimo būdo ir ekologiško transporto propagavimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite