Angle down Atgal

Intymu: kaip suteikti sau neįtikėtiną malonumą?

Suteikti sau ypatingą malonumą yra tai, kam kamerotinių prekių parduotuvė „AISTRA“ visada skiria dėmesį. Pasiekti malonumo viršūnę padeda įvairūs prietaisai, tačiau metodai, kaip jais naudotis ne visada aprašomi aiškiai. Sužinosite keletą labiausiai paplitusių moterų žaidimų su savimi metodų. Taigi, net jei turėjote daug praktikos, galite sužinoti naują įdomų būdą, kaip patirti solo malonumą!

Kodėl moterys užsiima intymiais žaidimais su savimi?

Moterys intymiai liečia save dėl tos pačios priežasties kaip ir vyrai – tai malonu ir gali padėti įvairiose srityse. Pavyzdžiui, pradedant nuo geresnio miego, nuobodulio malšinimo, iki savo seksualinio gyvenimo gerinimo.

Moterų, kurios masturbuojasi procentas gali svyruoti nuo 38 procentų iki 92 procentų. Nepamirškite, kad intymūs žaidimai su savimi yra sveika ir normalu, tačiau jums tikrai nereikėtų jaudintis, jei tai darote du kartus per dieną ar du kartus per mėnesį. Svarbu, kad esate patenkinti savo asmenine seksualine patirtimi.

Intymūs žaidimai su savimi, tai jūsų asmeninio seksualumo dalis, kuria galite užsiimti ne tik vieni, bet ir su savo partneriu. Nepamirškite, kad šie intymūs žaidimai taip pat yra svarbi jūsų asmeninio santykio su jūsų jausmingumu ir malonumu dalis.

Kaip moterys tai daro?

Dažnai moteris įkvepia kažkoks jų matytas erotinis reiškinys. Tai gali būti seksuali, tačiau nebūtinai atvira filmo lytinio akto scena, kuri priverčia mūsų vaizduotę siautėti, arba erotinė scena perskaitytoje knygoje.

Pradėkite nuo svarbiausio įrankio, kurį turite malonumui – savo kūnų. Nors visame moters kūne yra daugybė erogeninių zonų, kurios gali padėti pasiekti viršūnę, mes siūlome daugiausiai dėmesioskirti pagrindinei erotinei vietai.

Norint pasiekti neįtikėtiną malonumo viršūnę svarbu gerai  pažinoti savo kūną, todėl nepabijokite išsiaiškinti savo kūno erotinių vietų.

Stimuliacijos metodai

Yra trys įprasti būdai, kaip moterys gali užsiimti intymiais žaidimais. O pasiekti kulminaciją gali padėti geras lubrikantas vandens pagrindu, kuris yra specialiai sukurtas naudoti ant jūsų kūno ir su intymiais žaisliukais. Naudodami lubrikantą išvengsite nepageidaujamo diskomforto.

Jeigu norite sustiprinti pojūtį galite naudoti labai stiprų masažuoklį, pavyzdžiui „Satisfyer Wand-er“. Šis erotinis masažuoklis sukels neįtikėtinai stiprus pojūčius apie kuriuos net negalėjote pasvajoti.

Norėdamos pasiekti viršūnę moterys dažnai naudoja daug įvairių pirštų judesių, o jeigu norite dar intensyvesnio pojūčio išbandykite tokius vibratorius, kaip „Satisfyer Lovely Honey“ ar „We-Vibe Touch“.

Kai kurios moterys mėgaujasi malonumu per apatinius drabužius ar audeklą, nes jų klitoris yra per jautrus tiesioginiam prisilietimui. Jei pastebėsite, kad jūsų klitoris yra per jautrus šiam tiesioginiam kontaktui, galite mėgautis tokiu produktu kaip „ORA 2“, nes jis jaučia subtilius pojūčius, kuriuos galite kontroliuoti.

Taip pat raginame išbandyti „Womanizer Premium“ – tai oro pulsacijos principu veikiantis klitorio stimuliatorius, kuris stimuliuoja net 75 procentais daugiau klitorio, įskaitant jo struktūros dalį, kurios nematote!

Jeigu mėgstate labiau vidinę stimuliaciją savo erotinėje vietoje tuomet išbandykite vibratorių „SORAYA“. Šis vibratorius padės suderinti klitorio ir makšties stimuliaciją.

Moterys taip pat gali mėgautis stimuliuodamos analinę angą. Anksčiau išvardinti vibratoriai tiks ir analinei stimuliacijai. Svarbu prisiminti, kad į savo analinį žaidimą reikėtų įtraukti ir lubrikantą.

Intymūs žaidimai padeda gerinti sveikatą

Intymiai liesti save padeda ne tik jūsų psichiniai būsenai, bet ir fizinei sveikatai. Intymūs žaidimai padeda atsipalaiduoti, užmiršti stresą ir problemas. Taip išmokstame geriau pažinti savo kūną, o ir partneriui pasidaro lengviau pasakyti, ko mes norime ir ko mums reikia.

Prekių galite įsigyti aistra.eu parduotuvėje.

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite