Angle down Atgal

Šviesų ir garsų terapija vaikams „Aido“ filiale

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale vyko terapinis rytmetis „Spalvų, šviesų ir garsų žaismas“.

Bibliotekoje svečiavosi Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centro 3 klasės mokiniai, lydimi auklėtojos Gitanos Glazauskienės.

Rytmečio metu trečiokams buvo pristatyti LED projektoriai „Vandenynas“ ir „Vaivorykštė“. Šie projektoriai sukuria nuostabią atmosferą, kuri padeda skatinti vaikų smalsumą, vaizduotę ir kūrybiškumą. Renginio metu biblioteka virto magišku vandenyno ir dangaus pasauliu.

Išjungus šviesą, sukosi projektorius „Vandenynas“, nukeldamas vaikus į nuostabaus grožio paplūdimį su čiulbančiais paukščiais, vandenyno garsais. Projektorius „Vaivorykštė“ sukūrė nuostabią ir tikrovišką laumės juostą. Su vaikais mokėmės suskaičiuoti ir pažinti vaivorykštės spalvas. Šie užburiantys projektoriai vaikus ramino, atpalaidavo.

Vėliau trečiokai susipažino su biblioteka, jos taisyklėmis kiekvienas išsirinko po knygelę. Vaikai bibliotekoje išbandė ir kompiuterinius žaidimus.

Terapinis rytmetis vyko įgyvendinant bibliotekos projektą „Lietaus vaikai po bibliotekos skėčiu“, dalinai remiamą Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite