Angle down Atgal

Šventų Kalėdų laukimas Molėtuose jau kupinas šventinės nuotaikos

Pirmąjį gruodžio penktadienį Molėtų miestas nušvito Kalėdų spalvomis ir šviesomis. Jaunimo aikštėje įžiebta pagrindinė, čia auganti gyva miesto eglė. Dar 34 jos sesės sužibo šventinėje alėjoje ties Vilniaus gatve nuo šv. Nepomuko iki Pradinės mokyklos - taip aktyviai į kvietimą prisidėti prie šventinės nuotaikos kūrimo mieste atsiliepė vaikų darželiai, mokyklos, kultūros, socialinės paramos, sveikatos, valstybinės įstaigos, verslininkai, įvairios organizacijos, draugijos ir klubai.

Miesto eglė karalienė šiemet papuošta septyniomis aukso žuvimis tinkle ir auksiniais bei sidabriniais burbulais. Eglės įžiebimo šventėje netrūko nei sveikinimų, nei linkėjimų - juos miestelėnams siuntė meras Saulius Jauneika - nei staigmenų, nei linksmybių: skambėjo dainos, vyko teatro „Čia" pasirodymas. Susirinkusieji turėjo galimybę ne tik drauge linksmintis, dainuoti, šokti, fotografuotis, bet ir gėrėtis ypatinga eglių alėja bei šventę vainikavusiu lazerių šou.

Šv. Kalėdų laukimas Molėtuose dabar - kupinas šventinės nuotaikos.

Pati Molėtų savivaldybė pasipuošė netradicine eglute - Žolynų skulptūra, kurią sukūrė menininkė, keramikė ir tautodailininkė Viktorija Bitinaitė Stankevičienė.

Tarsi arkangelo skraistę septyniais žiedais į viršų kylančią kompoziciją sudaro tautosakos motyvai ir elementai: elniai devyniaragiai, angeliukai, žirgeliai, paukščiai, saulutės, viršūnėje - arkangelas, pučiantis dūdą. Visa tai ant lazdyno pagrindo surišta iš meldų, vikšrių, šiaudų, linų, papuošta smilgomis, bitkrėslėmis, kraujažolėmis, šermukšnių uogomis ir ąžuolo gilėmis.

Daugiau nuotraukų mūsų FB paskyroje:

Miesto eglutės įžiebimas

Savivaldybės eglutė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite