Angle down Atgal

Šventojoje netrukus prasidės modernaus viešbučio su gydomuoju SPA centru statybos

Netrukus Šventojoje prasidės modernaus viešbučio su gydomuoju SPA centru statybos. Apie tokius ketinimus pranešė profesorius biotechnologas, medicinos centrų „Northway“ įsteigėjas Vladas Algirdas Bumelis, pirmadienį apsilankęs Palangos miesto savivaldybėje ir susitikęs su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi.

Naujasis viešbutis su gydomuoju SPA centru, kaip skelbiama Palangos savivaldybė pranešime, įsikurs labai patrauklioje vietoje, šaliai jūros – Vilties take. Jame, pasak V. A. Bumelio, bus galima ne tik apsistoti bei pailsėti, bet ir gauti gydomųjų SPA paslaugų.

Jau yra parengtas naujojo sveikatingumo objekto projektas, gautas statybą leidžiantis dokumentas. Pagrindinis būsimojo komplekso prioritetas skirtas sanatorinio gydymo funkcijai.

Būsimajame dviejų aukštų komplekse numatyta per 50 kambarių, tad vienu metu jame galės apsistoti apie 120 žmonių. Pirmajame aukšte numatoma įkurti vandens SPA patalpas, restorano grupės patalpas, mokymo auditorijas ir dalį viešbučio kambarių. Antrame aukšte numatyti viešbučio kambariai, poilsio erdvė su biblioteka ir žalias stogas – sodas. Rūsio aukšte numatomas SPA patalpos, treniruoklių salės, medicininių paslaugų patalpų grupė, kitos patalpos.

Naujasis objektas lems ir naujų darbo vietų atsiradimą – vien viešbučio priežiūrai prireiks apie 40 darbuotojų. Taip pat bus įdarbinti ir sveikatos priežiūros specialistai.

Pasak profesoriaus, Šventoji sveikatinimo ir reabilitacijos paslaugų teikimui labai tinkama vieta, tad būsimasis kompleksas bus patrauklus ne tik dėl medicininės įrangos bei teikiamų sveikatinimo ir reabilitacijos paslaugų, bet ir geografiškai.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite