Angle down Atgal

Šventinę nuotaiką kurkime drauge: kviečia originaliai puošti lauko erdves

Siekiant skatinti bendruomeniškumą, Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia visus aktyvius rajono gyventojus prisijungti prie Savivaldybės inicijuojamo originaliausiai papuoštos lauko erdvės konkurso.

Raginame bendruomenes, švietimo, kultūros įstaigas, kaimynus, draugus, verslo įmones puošti kiemų, aikščių, skverų ir kitas matomas lauko erdves. Tarpušvenčiu paskelbti konkurso nugalėtojai bus apdovanoti smagiais prizais. Apdovanojimas bus įteikiamas ir aktyviausiai lauko erdves puošusiai seniūnijai.

Pasak mero pavaduotojos Violetos Riaukienės, konkurso tikslas – bendrai kūrybai, kalėdinei bendrystei, savos aplinkos puošimui suvienyti mažas ir dideles bendruomenes.

„Šis konkursas vyksta jau ne pirmus metus. Džiugu, kad kasmet į jį įsitraukia ir savo aplinką puošia vis daugiau Klaipėdos rajono savivaldybės gyventojų. Svarbiausia, kad gyventojai susiburtų ir kartu kurtų šventinę nuotaiką savo bendruomenėje, puoštų aplinką, dalintųsi idėjomis – toji bendrystė ir yra tikroji kalėdinė dvasia. Manau, kad ir šiemet gyventojai nustebins originaliais puošybos sprendimais ir džiugins gražiai išpuoštomis lauko erdvėmis“, – sako mero pavaduotoja Violeta Riaukienė.

Konkurse bus vertinamos originaliai, meniškai, puošmenomis iš ekologiškų ir kitų netikėtų medžiagų puoštos lauko erdvės.

Konkurso dalyviai turėtų registruotis el. paštu konkursas.erdves@gmail.com ir nurodyti:

  1. lauko erdvės vietą;

  2. puošimo komandos kontaktus;

  3. pridėti nuotrauką.

Nuotraukų lauksime iki gruodžio 19 d.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite