Angle down Atgal

Šventė socialinių darbuotojų bendruomenei

Penktadienio popietę Kėdainių kultūros centre įvyko puikus renginys, skirtas pagerbti Kėdainių krašto socialinius darbuotojus.

Užsitęsus Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdžiui, merą Valentiną Tamulį pavaduoti  bei  tarti sveikinimo žodį atvyko mero pavaduotojas Paulius Aukštikalnis, kuris pasidžiaugė visų socialinių darbuotojų nuopelnais darbe ir  dėkojo už atsidavimą padedant kiekvienam likimo nuskriaustam žmogui.

Renginyje visiems nominantams buvo įteiktos gėlės ir dovanos . Ypatingai pagerbtas ir sidabro žvaigžde „Už nuopelnus“  apdovanotas  šių metų Kėdainių socialinis darbuotojas  Andrejus Berseniovas. Laureatas yra padėjęs daugeliui žmonių atsisakyti priklausomybių, kurios griovė asmeninį gyvenimą bei santykius su šeimomis. Andrejus grąžino žmones į doros kelią ir padėjo atsitiesti ne vienam patekusiam  į priklausomybių liūną.
Socialiniams darbuotojams skirtą renginį vainikavo nuostabus solisto Eugenijaus Chrebtovo  ir gyvo garso ritmo grupės koncertinis pasirodymas. Susirinkusieji galėjo pasiklausyti išskirtinės, italų ir lietuvių kalbomis dainuojamos muzikos ir grožėtis energingu atlikėjo pasirodymu, kurį  socialiniams darbuotojams  profesinės šventės proga dovanojo Kėdainių rajono savivaldybė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite