Angle down Atgal

Šventė Marijampolės „Smalsučio“ pradinėje mokykloje

Gruodžio 9 d. mokykloje buvo įžiebta kalėdinė eglė. Šventėje taip pat buvo apibendrinta mokykloje vykdyto Marijampolės savivaldybės lėšomis finansuojamo prevencinio projekto „Aukime sveiki“ veikla.

Išskirtinis dėmesys šiame projekte buvo skirtas mokyklos bendruomenei, kuri smagiai ir mokiniams patraukliomis formomis – žaidimais, netradicine aktyvia veikla per pamokas ir pertraukas – ugdė supratimą apie fizinį aktyvumą, kaip įdomiai ir sveikai galima praleisti laisvalaikį. Juk sveikai gyventi gali būti smagu...

Sveikos mitybos specialistės, maisto technologės lektorės Ramintos Bogušienės paskaitoje mokinių tėvams buvo suteikta žinių apie mokinių sveikos mitybos įpročių formavimą ir reikšmę augančiam organizmui. Klasėse mokiniai dalijosi pietų dėžutėse atsineštais sveiko maisto gaminiais, kuriuos namuose ruošė kartu su tėveliais. Buvo pristatytos kūrybingai pasigamintos kiekvienos klasės sveiko maisto piramidės. Šventinę nuotaiką padėjo sukurti mokyklos neformaliojo švietimo būrelių mokiniai, pristatydami menines programėles. Mokyklos direktorė Rima Marozienė apdovanojo klasių bendruomenes arbatų rinkiniais, padėkojo mokiniams už gerus poelgius, pilietiškumą.

Edita VALINČIENĖ

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite