Angle down Atgal

Švenčionių ligoninėje tęsiamas planinių ambulatorinių paslaugų atnaujinimas

Įvertinus epidemiologinę situaciją šalyje, Švenčionių rajono ligoninėje didinamos ambulatorinių paslaugų apimtys ir nomenklatūra. Pacientus konsultuos ir šie specialistai:

Gyd. oftalmologas konsultuos pagal patvirtintą darbo grafiką (teirautis registratūros telefonu 838751913)
Gyd. akušerė-ginekologė konsultuos pirmadieniais – ketvirtadieniais 11:45 – 13:45.
Gyd. endoskopuotojas konsultuos pirmadieniais nuo 08:00 iki 13:00 ir trečiadieniais nuo 08.30 iki 12.30.
Nuo birželio mėn. konsultuos gyd. vaikų neurologė (teirautis registratūros telefonu 838751913).

Pabradės padalinyje konsultuos šie specialistai:
Gyd. echoskopuotojas Svajūnas Ratiukas; gyd. echoskopuotoja Virginija Vaitiekienė, gyd. otorinolaringologas Viktor Tarasyuk; gyd. oftalmologė Vilija Tolutienė. Dėl gydytojų darbo laiko ir išankstinės registracijos prašome teirautis telefonu 868836504.

Nuo 2020-05-18 teikiamos dantų protezavimo paslaugos. Gydytoja Audra Brazauskienė pacientus priima pirmadieniais nuo 09:00 iki 15:00, gyd. Edita Saladienė priima ketvirtadieniais nuo 08:00 iki 15:00. Dantų technikų laboratorija dirbs visomis darbo dienomis. Prašome registruotis telefonu 8 387 51311. Be išankstinės registracijos pacientai nepriimami. Viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų ar paaukštintą temperatūrą turintys pacientai dėl dantų protezavimo paslaugų nepriimami.
Primename, kad pacientai registruojami tik konkrečiam laikui ir į ligoninės patalpas įleidžiami ne anksčiau nei 5 min. iki paskirto vizito laiko. Užsiregistruoti vizitui bei gauti tikslesnę informaciją apie gydytojų darbo grafikus galima tik nurodytais telefonais. Be išankstinės registracijos pacientai į ligoninės patalpas neįleidžiami, todėl prašome visus iškilusius klausimus derinti nurodytais telefonais.
Internetinė registracija laikinai negalima. Siekiant išvengti įstaigos darbuotojų ir pacientų galimo užsikrėtimo koronaviruso infekcija, po kiekvieno paciento vizito patalpos, paviršiai, instrumentai valomi bei dezinfekuojami, patalpos vėdinamos. Darome viską, kad teikdami asmens sveikatos priežiūros paslaugas užtikrintume savo pacientų bei darbuotojų saugumą. Pacientų taip pat prašome atvykus į ligoninę laikytis drausmės ir saugaus 2 m. atstumo.

VŠĮ Švenčionių rajono ligoninės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite