Angle down Atgal

Švenčionių biblioteka gamina apsaugines priemones rajono medikams

Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka kartu su Lietuvos bibliotekomis aktyviai įsijungė į Robotikos mokyklos iniciatyvą — 3D spausdintuvais spausdinti apsauginius veido skydelius medikams dirbantiems koronaviruso karantino laikotarpiu.

Bibliotekoje šie darbai prasidėjo nedelsiant – buvo panaudoti 3D spausdintuvai ir specialios medžiagos. Šią savaitę pagaminta 30 skydelių, kurie jau pasiekė VšĮ „Švenčionių ligoninė” medicinos personalą. Skydelis dengia veidą ir taip padeda apsisaugoti nuo lašeliniu būdu plintančio koronaviruso, tad mažina galimybę užsikrėsti. Apsauginių skydelių dizainą sukūrė Robotikos mokykla kartu su savanorių ir bendrovės „3D Creative“ komanda.
Suprantame, kaip reikalingas šiuo metu solidarumas ir tarpusavio pagalba. Koronaviruso karantino laikotarpiu kai gyventojai neturi galimybių lankytis bibliotekose, ieškoma būdų teikti kitas svarbias ir reikalingas paslaugas.
Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka pagal poreikį skydelius 3D spausdintuvais gamins ir toliau. Apsauginės priemonės reikalingos medikams, savanoriams, kitų profesijų atstovams, dirbantiems didesnės rizikos zonose.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite