Angle down Atgal

Švenčiantį Kauną sveikins menininkai

Laikydamiesi karantino apribojimų, šeštadienį kauniečiai minės 612 metų sukaktį nuo tada, kai Kaunui suteiktos Magdeburgo teisės.

Šventinę Kauno gimtadienio programą ryte pradės Pažaislio muzikos festivalis, surengdamas vienoje iš mažų miesto centrinės dalies gatvelių fortepijono muzikos koncertą.

Kurioje konkrečiai vietoje ir kokiu laiku vyks šis bei kiti šeštadienio renginiai, skelbti viešai negalima, kad nesuplauktų minios kultūros ir meno išsiilgusių žiūrovų ir kad taip nebūtų pažeistos karantino sąlygos, kurių privalu laikytis.

Žaliakalnyje pasirodymą dar iki pietų surengs Kauno bigbendas. Po pietų į šventę įsitrauks Kauno kamerinis bei Valstybinis lėlių teatrai. O Kauno valstybinio muzikinio teatro artistai nuo savo „namų“ miesto centre koncertuoti keliaus į Eigulių rajoną.

Vilijampoliečius džiugins vyrai iš „Perkūno“ choro, Aleksoto gyventojai turės gražią progą išklausyti ansamblio „Ainiai“ šventei parengtą programą.

Pavakarę Žaliakalnyje nuvilnys Kauno miesto simfoninio orkestro atliekami kūriniai. Centre tuo tarpu gerą nusiteikimą praeiviams garantuos kitas miesto savivaldybės kolektyvas – „Ąžuolyno“ orkestras.

Iki pat vėlaus vakaro savo programas dar spės kauniečiams pristatyti šokio teatras „Aura“, Kauno valstybinis dramos teatas, šokio trupė „Nuepiko“ bei iš Vilniaus šokėjų grupė „Baltik Balkan“.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite