Angle down Atgal

Sveikatingumo valandėlė „Augu sveikas ir stiprus“

Darželyje „Rasa“ dvi vaikučių grupės „Paukščiukų“ ir „Pelėdžiukų“ kartu su ikimokyklinio ugdymo mokytojomis manimi ir Neringa Ulevičiene darėmės virėjų karūnas.

Atėjus į vaikų lopšelį-darželį „Rasa“ vaikų slaugytojai Kristinai Dembinskienei, maistas skanus ir sveikas. Kaip geroji fėja dažnai mus aplanko, pasiteirauja apie sveikatą, ar skanų maistą valgome ir ar norėtume ką keisti maitinimo srityje. Nepamiršta priminti, kad dažniau būtume gryname ore ir prieš valgį visada plautume rankas.

Šiandien vaikų slaugytoja mus mokė, kaip įdaryti mėsa ir daržovėmis viso grūdo tortiliją. Kad neprailgtų maisto gamyba, kiekvienam produktui dedant dainavome šiuos žodžius „proto, meilės ir šypsenos“. Mūsų gaminto produkto ingredientai – tepamas sūris, salotos lapas, virta mėsa ir agurkas. Įdėjome daug darbo, meilės ir kruopštumo. Ant medinių virbalų, papuoštų iškarpytomis skiautelėmis, kiekvienam auklėtiniui pagal pasirinktą skonį buvo pagamintas tortilijos pavadinimas. Visų gamintame maiste užteks visko: suderinamumo, švelnumo, skonio, supratingumo ir svarbiausia kolektyvinio darbo darnumo. Buvo be galo skanu...Vienas „Paukščiukų“ grupės auklėtinis, pasigaminęs tortiliją, turėjo skubiai su mama išvažiuoti. Valgantį namuose mama nufotografavo sūnų Keviną ir atsiuntė nuotrauką visiems pasigrožėti.

Higieniškai prižiūrimi ir sveikai maitinami mūsų darželio auklėtiniai.

Lijana JUOČIENĖ

Marijampolės lopšelio-darželio „Rasa“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite