Angle down Atgal

Sveikatingumo namai jūsų kūno ir sielos kelionei

Į dangų besistiebiančios pušys, dainuojantys paukščiai, ramybę apgaubusi tyla. Ar lepina saulė, ar jaukiai į stogą barbena lietaus lašai – tai vieta, kurioje nėra blogo oro. Tai sveikatingumo namai – „Eglės sanatorija“. Neretai atrodo, kad nenuspėjamas Lietuvos oras nėra pats patikimiausias draugas planuojant atostogas, tačiau sanatorijoje kokybiškas laikas, skirtas sveikatinimuisi, nėra pavaldus oro sąlygoms. Čia gera ir saulei šviečiant, ir lietui lyjant! Profesionalių atostogautojų sanatorijoje laukia gydomosios procedūros, natūralūs gamtiniai veiksniai – durpinis purvas ir mineralinis vanduo – gėlo ir mineralinio vandens baseinų ir pirčių kompleksas, gardus maistas, užburianti aplinka ir turiningos laisvalaikio pramogos visai šeimai.

Kuo ypatingi Lietuvos kurortai?

Kurortų statusas miestams suteikiamas ne šiaip sau. Kurortams priskiriamos tik tos vietos, kuriose plačiai naudojami gamtiniai gydomieji veiksniai – natūralus mineralinis vanduo, durpinis purvas ir sveikatai itin palankus klimatas. Gamtos išmyluoti Druskininkų ir Birštono kurortai – tai tikras ramybės uostas geros savijautos beieškantiems žmonėms, čia įsikūrusi ir „Eglės sanatorija“. Jau 50 gyvavimo metus skaičiuojanti sanatorija kasdien rūpinasi savo svečių sveikata, padeda atstatyti, sustiprinti ir palaikyti puikią sveikatą. Čia atvykusiems Lietuvos ir užsienio svečiams profesionalūs gydytojai sudaro individualią sveikatinimo programą, į kurią įtraukiamos gydomosios procedūros: natūralaus gydomojo purvo, taip pat natūralaus gydomojo mineralinio vandens, masažo, kineziterapijos, aparatinės fizioterapijos ir relaksacijos procedūros.

Sanatorijos lobis – gydomosios procedūros

Sanatorijoje vyksta daugiau nei 100 skirtingų procedūrų, taip pat atostogaujant čia pat galima pasidaryti įvairius tyrimus – viskas vienoje vietoje. Procedūros, kurias skiria gydytojas, yra susijusios, todėl geriausias rezultatas jūsų sveikatai yra pasiekiamas jas derinant tarpusavyje. Vienos procedūros stiprina raumenis, kitos atpalaiduoja, gerina kraujotaką, malšina skausmą, teigiamai veikia nervų sistemą, gerina miego kokybę, padeda atsikratyti streso ir ne tik.

Svečiuojantis sanatorijoje svarbus ir laikas – atvykus vos kelioms dienoms ženkliai pagerinti savo sveikatos greičiausiai nepavyks. Kodėl? Nes organizmui reikia laiko prisitaikyti, atsipalaiduoti ir įjungti sveikimo mechanizmus, tad norint pajusti tikrą sanatorinio gydymo naudą ir sustiprinti sveikatą, rekomenduojama rinktis 5–10 dienų sanatorinį gydymą.

Neatsiejama sveikatinimo dalis – kokybiškas laisvalaikis

Be gydomųjų procedūrų sanatorija diegia ir supratimą apie turiningo laisvalaikio praleidimo svarbą. Čia sanatorijoje vyksta gyvo garso muzikos vakarai, rodomi kino filmai, vyksta bingo žaidimai, viktorinos, galima pasiimti norimą knygą, apžiūrėti kiekvieną mėnesį besikeičiančią žymių Lietuvos dailininkų paveikslų parodą. Taip pat gausu sportinės veiklos – įrengta treniruoklių salė, stalo tenisas, badmintono ir krepšinio aikštelės (Druskininkuose), teniso kortai, galimybė išsinuomoti dviratį arba šiaurietiško ėjimo lazdas. „Eglės sanatorija“ neužmiršta ir mažųjų savo svečių – čia įrengtas vaikų žaidimų kambarys, kur vaikus prižiūri vaikų kambario auklėtoja.

Aplink sanatoriją tiek Druskininkuose, tiek Birštone gausu pasivaikščiojimui skirtų takelių, o visai šalia biuvetės sanatorijoje Druskininkuose įkurtas refleksoterapinis takas – tai iš įvairių akmenėlių nuklotas kelias, skirtas natūraliam pėdų masažui. Vaikštant basomis refleksoterapiniu taku, skirtingi, įvairių dydžių akmenukai spaudžia mūsų pėdose slypinčius biologiškai aktyvius taškus, susijusius su mūsų vidaus organais. Šis natūralus pėdų masažas šalina nuovargį, dirglumą, nemigą, gerina darbingumą, atmintį, padeda koncentruoti dėmesį. „Eglės sanatorija“ – tikri sveikatingumo namai jūsų kūno ir sielos kelionei.

Iki birželio 30 d. atvykstant su viena iš gydomųjų programų ir atlikus du užsakymus, antrajam užsakymui taikoma 20 % nuolaida!

„Eglės sanatorija“ – jau 50 metų rūpinamės jūsų sveikata!

Daugiau informacijos ir rezervacija telefonu +370 313 60 220 arba sanatorija.lt

Nuoroda į pilną pasiūlymą: https://sanatorija.lt/antram-kambariui-20-nuolaida/

Remiamas turinys 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite