Angle down Atgal

Svečiai iš Utenos domėjosi švietimo klausimais

Rugsėjo 11 d. Radviliškyje viešėjo svečiai iš Utenos: Utenos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Zita Ringelevičienė, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas ir vyriausioji specialistė Virginija Vaitiekienė, Utenos švietimo centro direktorė Vitalija Bujanauskienė bei metodininkai.

Priimdamas svečius, Radviliškio rajono savivaldybės meras Antanas Čepononis pristatė rajono finansinę situaciją, atsakinėjo į svečiams rūpimus klausimus. Radviliškio rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Genovaitė Juodeikienė pristatė rajono švietimo, kultūros ir sporto situaciją. Svečiai domėjosi švietimo įstaigų tinklo pertvarka, mokinių skaičiais mokyklose, lėšų skyrimu vaikų vasaros poilsiui ir kitais abiems rajonams aktualiais klausimais. Susitikimo metu buvo diskutuota apie rajono dalykų mokytojų metodinių būrelių veiklą, jos privalumus ir trūkumus, pristatyta Radviliškio geroji praktika – ilgalaikė mokytojų kvalifikacijos tobulinimo programa „Mokytojų akademija“.

Radviliškio raj. sav. švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite