Angle down Atgal

Svarbu gyvenantiems socialiniuose būstuose ir norintiems juos išsinuomoti

Asmenys ir šeimos, įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą, taip pat asmenys ir šeimos, nuomojantys socialinį būstą, kasmet iki gegužės 1 d. (2020 metais iki liepos 1d. dėl paskelbto karantino) Lietuvos Respublikos gyventojų turto deklaravimo įstatymo nustatyta tvarka privalo deklaruoti turimą turtą (įskaitant gautas pajamas per praėjusius kalendorinius metus).

Šiaulių miesto savivaldybės administracijos priimamajame (Vasario 16-osios g. 62, Šiauliai) prie 4 langelio pateikti užpildytą socialinės apsaugos ir darbo ministro patvirtintos formos prašymo priedą, jame nurodydami gautas pajamas, kurios, vadovaujantis Piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 17 straipsnio 1 dalimi, neįskaitomos į asmenų ir šeimų gaunamas pajamas. Jei tokių pajamų negavo, formos priedo pildyti nereikia.

Asmenys ir šeimos, nedeklaravę turimo turto (įskaitant gautas pajamas) iki 2020 metų liepos 1 d. ar deklaravę vėliau, bus išbraukti iš asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašo ar neteks teisės toliau nuomotis socialinį būstą, ar gauti būsto nuomos ar išperkamosios būsto nuomos mokesčio dalies kompensaciją.

Primename, kad asmenys ir šeimos, įrašyti į asmenų ir šeimų, turinčių teisę į socialinio būsto nuomą, sąrašą, turi būti deklaravę gyvenamąją vietą Šiauliuose. Asmenys ir šeimos, kurie nėra deklaravę gyvenamosios vietos Šiauliuose, arba kurie neįrašyti į asmenų, nedeklaravusių gyvenamosios vietos, apskaitą Šiauliuose, taip pat bus išbraukti iš minėto sąrašo.

Telefonai pasiteirauti: (8 41) 596 288, (8 41) 596 290.

comment Skaitytojų komentarai (0)