Angle down Atgal

Sužinokite, kaip Mėnulis veikia skirtingus Zodiako ženklus

Mėnulis skirtingai paveikia kiekvieną žmogų. Manoma, kad tam tikra prasme tai, kokią įtaką jis daro, priklauso ir nuo Zodiako ženklo, po kuriuo žmogus yra gimęs. Ar jums smalsu sužinoti, kaip Mėnulis veikia jus?

Ugnies elemento ženklai: Avinas, Liūtas, Šaulys

Paprastai Mėnulio įtaka ugnies elemento ženklus savotiškai atvėsina. Kai mėnulis yra stiprus, Liūtas, Šaulys ir Avinas jaučiasi stabiliau, būna lankstesni ir draugiškesni.

Veikiamas galingo mėnulio Avinas atsargiau ir labiau apgalvotai elgiasi pinigų, darbo ir verslo srityse. Tai gelbsti šio Zodiako ženklo atstovus nuo neigiamų emocijų ir impulsyvumo.

Liūtui Mėnulis dažniausiai padeda išlaikyti aukščiausio lygio lyderystę. Šio ženklo atstovams tampa lengviau susirasti naujų draugų, susitaikyti su priešais ir suvokti, kas vyksta aplinkui.

Mėnulis Šauliui padidina ištvermę ir norą dirbti. Jis įkvepia naujus troškimus, teigiamas ir kūrybingas mintis, norą draugauti.

Žemės elemento ženklai: Jautis, Mergelė, Ožiaragis

Mėnulis daro labai teigiamą poveikį Žemės elementams. Jų atstovai lengviausiai išgyvena jaunaties ir pilnaties įtaką. Mėnulio poveikis jiems yra stabilus, tačiau vis tiek reikalauja tam tikro darbo su savimi.

Jaučiui Mėnulis suteikia entuziazmo meilės srityje ir padeda produktyviau išnaudoti laiką. Stipraus Mėnulio dienomis Jautis nori daugiau laiko praleisti su šeima, draugais.

Mergelė ir Mėnulis labai gerai dera vienas su kitu. Kai Mėnulis yra stiprus ir teigiamas, šio ženklo atstovai noriai atlieka namų ruošos darbus, valo. Jų intuicija sustiprėja, tačiau jie tampa šiek tiek neatsakingi.

Esant neigiamai Mėnulio įtakai, Ožiaragis netenka noro visiškai atsiduoti darbui ir tampa šiek tiek tingus. Stiprus mėnulis suteikia jam labai veiksmingą gynybą nuo piktų akių, neigiamų emocijų, taip pat padeda padidinti fizinę ištvermę.

Oro elemento ženklai: Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis

Oro elemento ženklų atstovus Mėnulis priverčia labiau pasitikėti savimi. Bet kartais jo įtaka būna visiškai priešinga.

Kai Mėnulio įtaka būna neigiama, Dvyniams padažnėja nuotaikų kaita. Bet kai Mėnulis yra normalioje būsenoje, Dvyniams sumažėja nuotaikų svyravimai ir jiems būna lengviau susikaupti.

Kai Mėnulis yra Vandenio ženkle, Svarstyklės tampa labai tingios ir apatiškos. Kitais atvejais Mėnulis padeda Svarstyklėms sėkmingai užmegzti romantinius santykius.

Vandeniams, veikiamiems stipraus Mėnulio, labai pasiseka versle ir darbe, tačiau tuo pat metu padidėja šio ženklo atstovų jautrumas ir dirglumas.

Vandens elemento ženklai: Vėžys, Skorpionas, Žuvys

Šių Zodiako ženklų atstovams Mėnulis suteikia lengvumo ir sustiprina ambicingumą. Jis taip pat daro juos patrauklesnius priešingos lyties atstovams. Nepalankiais laikotarpiais Mėnulis gali sumažinti jų nuoširdumą.

Veikiamas Mėnulio, Vėžys tampa draugiškesnis nepažįstamiems. Palankus Mėnulis padidina jo kovos dvasią, sumažina patiriamą stresą. Per pilnatį Vėžio ženklo atstovai gali tapti labai grubūs.

Stiprus mėnulis padeda Skorpionui būti atviresniam, mažiau pavydžiam ir optimistiškesniam. Pilnėjimo laikotarpiais ir pilnaties metu Skorpionas yra labiau linkęs eiti į kraštutinumus.

Mėnuliui dylant, Žuvys tampa linksmesnės ir optimistiškesnės. Pilnėjimo laikotarpiais sustiprėja jų kūrybiškumas ir ambicijos, tačiau dingsta nuoširdumas, pasunkėja prisitaikymas prie naujų sąlygų.

Ar pastebėjote, kokią įtaką jums daro Mėnulis?

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite