Angle down Atgal

Sužibo nauja žvaigždė: Diana Lavecka suspindo foto projekte

Diana Lavecka  - šiuo metu sėkmingiausiai kopiantis savo svajonės link fotomodelis Lietuvoje. Ji sugeba derinti rūbų stilistės veiklą su fotomodelio karjera, mergina net šiuo metu, esant sudėtingoms sąlygoms, nestokoja optimizmo. Šiandien savo gerbėjams mergina pristato naujausią fotosesiją, kuri padrąsins tas ir tuos, kas  drąsiai ir ryžtingai pradeda savo karjerą.  Atkakli mergina šiandien tapo įkvėpimu ne vienai šalies merginai ar moteriai, kuri svajoja apie modelio karjeros galimybes.

 

Nors modelio rinka, kaip niekada šiuo metu yra susitraukusi dėl viruso grėsmes, tačiau Diana Lavecka yra viena iš tų asmenybių, kuri nenustoja spindeti mados pasaulyje. Apie kryptingą kelią ir dar neatrastus tolius mados pasaulyje pasakoja Diana Lavecka.

Jūs oficialiai pradedate fotomodelio karjerą, kaip ją įsivaizduojate?

Taip, šią vasara modelio karjerai nusprendžiau  nuo mėgėjiškos veiklos pasukti profesionalumo link. Dalyvauju gausybėje projektų, kurie mane motyvuoja drąsiai žengti tikslo link.

Kokie jūsų tikslai?

Esu  asmenybė, kuri mėgsta svajoti, visada esu idėjų kupina, taip pat ir su tikslais: jų yra gana daug.  Esminis šiuo metu tikslas yra pasiekti aukštumų mados bei modelio karjeroje. Esu labai dėkinga, kad mano svajonė pildosi gausiai.

Daugelis įsivaizduoja, kad podiumų žvaigždutės turi beribes laisves ir jokių įsipareigojimų, todėl  dėl mokslų nebesuka galvos. Kaip tu manai, ar įmanoma suderinti mokslus su modelio karjera?

Mano manymu jeigu labai norėsi tikrai sugebėsi suderinti. Šiuo metu dirbu pilnu etatu, turiu gausybę projektų kuriuos atlieku po darbo. Kai prasidės studijos, bandysiu derinti visus užsiėmimus, laisvą laiką skirti modelio karjerai.

Jei reikėtų rinktis, kas tau svarbiau?

Drąsiai galiu teigti, jog man mokslai yra svarbiau: mokiausi ir  išmokau daugybė stiliaus gudrybių, kurias dabar lengvai galiu išbandyti projektuose. Nesiruošiu mesti modelio karjeros, bandysiu tikrai derinti ir stengiuosi Jus nustebinti. Man mano gerbėjai yra labai brangūs ir svarbus ir dabar esu paskatinta jūsų dalintis savo istorija iš širdies į širdį.

Žiūrint iš šalies, modelio darbas nesudėtingas – tik stovėk prieš kameras ir mėgaukis dėmesiu. Ar iš tiesų viskas taip paprasta?

Modelio darbas tikrai nėra lengvas, gausybė projektų, konkurencija, stresas, sveikas gyvenimo būdas bei reguliari mankšta. Šis darbas reikalauja didelio noro ir gebėjimų.  Bet jei tikrai tuo degi - drąsiai kelk bures mados link.

Ko palinkėti galite mūsų skaitytojams?

Skaitytojams norėčiau palinkėti nebijoti iššūkių, išbandyti save naujose sferose. Skatinti save tobulėti, imtis nauju idėjų, projektų, kurie atneš jums daug žinių bei pažinčių. Svarbiausia nepasiduoti ir judėti pirmyn, jeigu kažkas nepavykta reiškias tai buvo iššūkis, per kurį jūs privalėjote praeiti ir ieškot naujų galimybių.

Jaunai panelė tikriausiai nori ir pramogų. Kaip leidi laisvalaikį?

Aš nesu iš tų žmonių, kurie mėgsta penktadienio vakarą praleisti klubuose, man patinka ramesnis laisvalaikis. Mėgstu išvykas, keliones, vakaro pasivaikščiojimus su kavos puodeliu po Vilniaus gatves. Laisvalaikį stengiuosi praleisti su šeima, kartais padirbėti prie projektų.
 
Kaip į tavo darbą žiūri bendraamžiai ir tėvai?

Artimiausi man žmonės mane palaiko, nekritikuoja ir stengiasi visada padėti. Didžiausia palaikymą gaunu iš širdies draugo ir tėvų, jie mane motyvuoja eiti toliau ir stengtis dėl jūsų daryti daugiau.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite