Angle down Atgal

Sutvarkius skverą Kužių miestelis pagražėjo

VO  „Kužių bendruomenė“ baigia įgyvendinti projektą „Viešųjų erdvių sutvarkymas miestelio centre“. Projekto tikslas –  sutvarkyti Kužių miestelio centre esančią viešąją erdvę pritaikant ją gyventojų poreikiams, sudaryti palankias sąlygas poilsiui, padidinti gyvenamosios aplinkos patrauklumą.

Kužių bendruomenės pirmininkė Irmina Mažeikienė  pažymėjo, jog pačiame Kužių miestelio centre porą dešimtmečių stovėjo apleistas namas, o aplink jį buvęs šiukšlynas visiems badė akis. Tad buvo kreiptasi į Šiaulių rajono savivaldybę su prašymu nupirkti šį sklypą ir jame seniūnija su bendruomene galėtų įrengti skverelį.

Įsigijus šį sklypą, buvo parašytas projektas į Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministeriją ir gautas finansavimas skvero įrengimui.

Siekiant projekto tikslo, buvo įrengtas takelis, kuris driekiasi per visą teritoriją. Teritorija apsodinta tujomis, įrengtas fontanas. Bendra projekto vertė 5700 Eurų, iš jų – 5000 Eurų skyrė Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerija,  700 Eurų  pareiškėjo lėšos . Iš šios sumos 570 Eurų finansavo Šiaulių rajono savivaldybės administracija, o 130 Eurų surinktos bendruomenės lėšos. 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite