Angle down Atgal

Sutartį su „Kauno Žalgiriu“ pratęsęs E.Girdvainis: „Tai labai svarbūs metai“

Vasaros pabaigoje prie „Kauno Žalgirio“ klubo prisijungęs Edvinas Girdvainis ir toliau rungtyniaus Kaune – šią savaitę centro gynėjas ir klubas pratęsė sutartį.

Iki šiol E.Girdvainis tobulėjo „Padova“ klubo jaunimo sistemoje bei rungtyniavo Panevėžio „Ekrano“, „Marbella“ (Ispanija), Glivicių „Piast“ (Lenkija), Tomsko „Tom“ (Rusija), Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), „Kesla“ (Azerbaidžanas), RFS (Latvija) ir Krėfeldo „Uerdingen“ (Vokietija) klubuose.

„Žiūrint į perspektyvą – ateinantys metai man yra labai svarbūs. Manau, kad su mūsų trenerių štabu ir sąlygomis Kaune, tikrai galiu pajudėti į priekį. Tai buvo viena iš pagrindinių priežasčių likti Kaune, o už sudaromas sąlygas ačiū klubo vadovams“, – Žalgiris.lt sakė E.Girdvainis.

28-erių gynėjas yra nuolat kviečiamas į nacionalinę šalies vyrų futbolo rinktinę, kurioje yra sužaidęs jau daugiau nei 30 rungtynių. Žiemą E.Girdvainis kalbėjosi ir su kitais klubais, tačiau galiausiai priėmė sprendimą likti Kaune.

„Kalbų būna visada, bet kol neturi kontrakto ant stalo, niekada negali būti tikras. Dar galėjau laukti, bet nežinia, ar būčiau sulaukęs, o kaip ir minėjau, tai yra labai svarbūs metai, pats tas laikas, kai vidurio gynėjas turi rungtyniauti“, – svarstė 93-uoju numeriu pažymėtų „Kauno Žalgirio“ marškinėlių savininkas.

Rugpjūčio mėnesį prie žaliai baltų prisijungęs futbolininkas greitai tapo svarbia komandos gynybos linijos dalimi, svariai prisidėjo prie antrus metus iš eilės iškovotų bronzos medalių, iki sezono pabaigos sužaidė 11 rungtynių A lygoje ir visas jas pradėjo startinėje sudėtyje.

„Tą sezono ketvirtį vertinčiau visai neblogai, bet nemanau, kad parodžiau viską, ką galiu. Į klubą vis tik atėjau ilgai nežaidęs, be praktikos, todėl esu tikras, kad galiu atrodyti geriau. Atvykus man buvo svarbiausia žaisti. Vieną susitikimą praleidau dėl geltonų kortelių, tačiau gavau tai, ko ir atvažiavau. Šiek tiek trukdė smulkios traumos, dėl kurių negalėjau sužaisti ir rinktinėje, bet svarbiausia, kad pasiekėme tikslą – iškovojome trečią vietą ir teisę žaisti Europoje“, – pasakojo daug patirties sukaupęs žaidėjas.

Kartu su „Kauno Žalgirio“ komanda E.Girdvainis sportuoti pradėjo nuo pat pasirengimo pradžios – sausio šeštosios.

„Manau, kad dirbame protingai – neperspaudžiame ir po truputį įsivažiuojame, todėl tikiu, kad sezono pradžioje būsime geriausios sportinės formos. Kiekvienoje dvikovoje sieksime pergalės ir sezono pabaigoje žiūrėsime, kur su tokiu požiūriu atsidursime“, – tikino futbolininkas.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite