Angle down Atgal

Susivienijęs įmonės kolektyvas išpildė senjorų svajones

Vis labiau artėjantis Kalėdų laukimo metas įkvepia kilniems tikslams. Vienos Vilniuje įsikūrusios užsienio kapitalo informacinių technologijų, konsultacijų ir verslo procesų valdymo paslaugas teikiančios įmonės darbuotojai susivienijo bendram tikslui – išpildė 50-ies Ukmergės rajone gyvenančių nepasiturinčių bei vienišų senjorų norus.

Viešintis nepanorusio įmonės kolektyvo dėka ir pastangomis į garbaus amžiaus ukmergiškių namus pastarosiomis dienomis atgabenti daiktai, apie kuriuos jie galėjo tik pasvajoti.

Antčiužiniai, čiužiniai, patalynės komplektai, pagalvės, šilti drabužiai ir avalynė, sauskelnės, šlepetės, kojinės, maisto produktai, vitaminai ir maisto papildai, gydomieji pleistrai, higienos prekės, skalbimo milteliai, radijo imtuvai, keptuvės, puodai, arbatinukai, malkos, rankinis laikrodis, sofa lova, viengulė lova, mikrobangų krosnelė, plaukų kirpimo mašinėlė, šaldytuvas, dujinė viryklė, dulkių siurblys, automatinė skalbyklė, elektrinis virdulys, elektrinė barzdaskutė, grindų plovimo šepetys, kraujospūdžio matavimo aparatas, elektrinis šildytuvas – štai tokį ilgą reikalingiausių daiktų sąrašą seniūnijose dirbantys socialiniai darbuotojai, apklausę pagalbos į namus paslaugą gaunančius ukmergiškius senjorus, pateikė Ukmergės rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėjai Astai Leonavičienei, o ši jį perdavė minėtos įmonės atstovams.

Pasak A. Leonavičienės, geradarių įmonės atstovės skambučio su pasiūlymu išpildyti rajone ir mieste gyvenančių senjorų svajones, ji sulaukusi rugsėjo mėnesį.

„Buvo paprašyta pateikti iki 50 asmenų sąrašą su jų norais - kokių daiktų jiems labai reikia ir trumpai, neatskleidžiant asmens duomenų, aprašyti kiekvieno prašančio esamą situaciją. Kai tai padarėme, neilgai trukus sulaukėme vėl tos pačios įmonės atstovės skambučio. Pranešta, jog visas norų sąrašas yra išpildytas ir kad keli įmonės darbuotojai su daiktais, skirtais senjorams, nori atvykti į Ukmergę ir bent dalį dovanų jų laukiantiems įteikti patys“, - pasakojo A. Leonavičienė.

Keturi įmonės atstovai su išsinuomotu mikroautobusu ir kalnų dovanų į Ukmergę atvyko praėjusį šeštadienį.

Kartu su Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centro Pagalbos į namus skyriaus vedėja Migle Kačinskiene svečiai aplankė mieste gyvenančius senjorus, o lydimi Deltuvos seniūnijos socialinės darbuotojos Janinos Leitienės, dovanas įteikė Deltuvos seniūnijoje gyvenantiems senjorams.

„Viena 70-metė deltuviškė kukliai prašė arba dujinės viryklės arba šaldytuvo, tai geradariai jai parūpino abu šiuos daiktus. Viryklę atvežė ir įteikė patys, o šaldytuvas pristatytas naudojantis kurjerio paslaugomis. Daiktai, kurių nespėjo šeštadienį išdalinti patys įmonės darbuotojai, buvo palikti Ukmergės nestacionarių socialinių paslaugų centre ir artimiausiu metu, tarpininkaujant centro ir seniūnijų socialiniams darbuotojams, pasieks jų laukiančius senjorus“, - sakė A. Leonavičienė.

Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, sužinojęs apie šią senjorų svajonių išpildymo akciją, rengiasi artimiausiu metu nuvykti į minėtą įmonę ir visiems jos darbuotojams nuoširdžiai padėkoti už gerumą ir dosnumą.

„Tai, kad Vilniuje įsikūrusi kompanija keliasdešimties ukmergiškių svajones pavertė realybe ir taip nuskaidrino jų kasdienybę, išties sujaudina ir nepalieka abejingų. Verslą kuriantys žmonės yra labai užsiėmę, įsisukę į kasdienybės ratą, todėl paprastai turi mažiau galimybių stabtelėti, sužinoti apie, rodos, toliau nuo jų esančius, stokojančius. Vis dėlto tie, kurie apsižvalgo plačiau, pamato ir siekia padėti. Savo socialinę atsakomybę jie parodo realiais darbais ir tai labai džiugina“, – teigė R. Janickas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite